Warner Bros. opäť posúva dátumy vydania svojich filmov. Kedy uvidíme Mortal Kombat či Tom & Jerry?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Warner Bros. posúva dátumy vydania filmov

Ako by sme toho nemali za tento rok dosť, dozvedáme sa ďalšie správy o odkladoch snímok, na ktoré sme čakali. Warnes Bros. na budúci rok odsunulo trojicu ďalších filmov. Sú medzi nimi Mortal Kombat, ktorý sme si mali pozrieť už skutočne onedlho, dlho očakávaná hraná adaptácia Tom & Jerry a sci-fi dráma Reminiscence.

Mortal Kombat je produkovaný Jamesom Wanom, ktorého môžeme poznať ako naozaj multižánrovo nadaného. Príbeh tejto videohernej adaptácie sleduje „najväčších šampiónov na Zemi, ktorí sú povolaní na to, aby bojovali proti nepriateľom zo sveta Outworld a tak zabránili skaze celej planéty“. Z hereckých mien vieme o Ludi Lin, Joe Taslim, Tadanobu Asano a Jessice McNamee.

mortal kombat film
Zdroj: wall.alphacoders.com

Nevyhli sa tomu Mortal Kombat ani Tom & Jerry

Režíruje ho Simon McQuad a o scenár sa postarala dvojica Greg Russo a Dave Callaham. Spolupráca im očividne ide, pretože v minulosti pripravili napríklad podklady pre animovaný film Spider-Man: Paralelné svety. Ale k horšej správe. Film sme si mali pozrieť už onedlho, 15. januára 2021. Aktuálne ale hlásia 16. apríl 2021, teda prišlo k posunu o celé tri mesiace.

Tom & Jerry zrejme netreba príliš predstavovať. Režisér Tim Story tu vychádza zo známeho, dlho trvajúceho animáku, pričom privádza postavičky do reálneho sveta. Mačka a myš budú animované, ale budú ich sprevádzať reálni herci Chloe Grace Moretz, Michael Pena, Rob Delaney, Colin Jost či Ken Jeong. V tomto prípade to nie je až tak tragické, pretože sme dostali posun iba o týždeň. Takto bude mať premiéru 26. februára 2021.

tom a jerry chloe
Zdroj: people.com

Sci-fi dráma s Hughom Jackmanom úplne zmizla z kalendára

Reminiscence je sci-fi dielo, ktoré režírovala autorka skúsená s týmto žánrom. Postará sa o neho Lisa Joy, ktorá práve naštartovala úspešný HBO seriál Westworld. Hugh Jackman tu stvárni hlavnú úlohu vedca, ktorý zistí ako dokáže pretvárať myšlienky a hlavne spomienky ostatných ľudí. Využije to na to, aby nabúral minulosť ženy, ktorú miluje. Ju si zahrá Rebecca Ferguson. Obsadenie ďalej obsahuje Thandie Newtona alebo Daniela Wu.

Tento z nich dopadol zatiaľ asi najhoršie. Ani predtým nemal presne stanovený dátum vydania, vedeli sme však aspoň to, že príde niekedy v polovici apríla. Teraz však úplne zmizol z kalendára štúdia na rok 2021. Warner Bros. už v minulosti opakovane posúvali dátumy filmov, ale zrejme sa ešte nestalo, že by niektorý z nich zmizol úplne.

jackman-ferguson
Zdroj: empireonline.com

Dúfajme preto, že je to len dočasné a znovu sa tam opäť objaví. Alebo bude posunutý na rok 2022. Určite nie je príjemné, že ďalšie filmy, na ktoré sme čakali, uvidíme v neskoršie dátumy. Preto môže byť aspoň malou útechou, že niektoré z nich si budeme môcť pozrieť aj z pohodlia domova. V rovnaký dátum ako v kinách vyjdú aj na HBO Max. Mohlo by to byť výhodou aj v prípade, že by boli kiná nedajbože stále zatvorené.

Čo hovoríte na to, že Warnes Bros. posúvajú dátumy ďalších filmov? Nachádza sa v trojici nejaký, na ktorý ste veľmi čakali? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -