Zack Snyder potvrdil, kedy vyjde jeho verzia Justice League. Dočkáme sa jej v najbližších mesiacoch?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Zack Snyder’s Justice League

Nie je žiadnou novinkou, že uvidíme túto tímovku od DC tak, ako bola pôvodne zamýšľaná od režiséra. Zack Snyder potvrdil, že privedie svoju verziu Justice League opäť k fanúšikom. Spravil to ešte počas mája, pri online sledovacej párty Muža z ocele. Jeho pôvodná vízia bude prinesená prostredníctvom HBO Max a bude rozdelená do štyroch hodinových dielov.

Po týchto informáciách nám zostávalo vedieť už len to kedy si ju presne pozrieme. Vedeli sme, že je istý rok 2021. Štúdio Warner Bros. nám sľubovalo skorý debut, ktorý avizovali na prvý štvrťrok budúceho roka. Toto okno sa ešte mierne zúžilo, keď riaditeľ ich mediálneho oddelenia Jason Kilar napísal post na blogu o tom, že Snyder Cut príde do „doslova pár mesiacov“. A teraz dátum potvrdil samotný režisér.

Dátum prišiel zo sociálnej siete

Reagoval tak na príspevok jedného z fanúšikov na sociálnej sieti Vero (repost na Twitter). Tiego Kesseli (meno fanúšika) vyzýva fanúšikov, aby ničili kópie pôvodnej Justice League od Jossa Whedona. Na to mu odpísal samotný Snyder, ktorý potvrdil, že chápe jeho pocity, ale snáď sa mu podarí vymazať túto verziu z existencie jeho vlastnou už v marci.

Je iste dôležité spomenúť, že Warner Bros. ešte nedalo touto cestou žiadne oficiálne prehlásenie. Režisérovo slovo by však mohlo platiť a naozaj by sme sa mohli dočkať pretáčok Ligy spravodlivosti už v marci. Ide hlavne o najviac špecifický príspevok, ktorý máme odkedy bola táto verzia oznámená. Keďže sme od marca skutočne iba zopár mesiacov, štúdio by sa malo posnažiť, aby rozbehlo marketingovú kampaň už teraz.

siedmy člen justice league
Zdroj: wall.alphacoders.com

Marec bude tvrdý boj dvoch komiksoviek

Akýkoľvek materiál by im určite pomohol k tomu, aby fanúšikov navnadili. Ide síce o najviac vysokoprofilový titul, ktorý na HBO môžeme očakávať a určite im zdvihne sledovanosť, marec však nebude ľahkým mesiacom. V rovnakom čase bude mať totiž premiéru na Disney+ marvelovka The Falcon and the Winter Soldier, ktorá je teda samozrejme veľkou konkurenciou.

Marvel a DC sa snažili vyhnúť tomu, aby mávali rovnaké dátumy uvedenia filmov v kinách. Na streamovacích platformách je to však o niečom inom a Zack Snyder so svojou Justice League tento trend ešte viac búra. Čaká ich teda veľký boj o sledovanosť a aj teraz sa ukáže, ktoré filmové a seriálové podoby ktorého štúdia sú populárnejšie. Za nás stačí jedno – že uvidíme dostatok komiksového obsahu v jeden mesiac!

člen justice league
Zdroj: wall.alphacoders.com

Ako to však bude u nás?

Teda, dúfame, že uvidíme – je tu jeden háčik. Disney+ síce potvrdilo príchod na Slovensko, avšak ešte nevieme presnejší dátum. Ale z marketingového hľadiska by to bolo pre službu určite viac ako zaujímavé, keby to bolo práve pred uvedením spomínaného seriálu. Podobná situácia je však aj s HBO. Zatiaľ sme drvivú väčšinu z Max dostávali aj na našom GO, avšak nie úplne všetok.

Práve pri Justice League od Snydera nie je isté, či bude aj na HBO GO. Je pravda, že sa má aj u náš zameniť za službu Max, to sa však očakáva až na jeseň. Žeby sme si to pozreli podstatne neskôr oproti zvyšku sveta až v septembri? V každom prípade je určite skoro niečo definitívne hovoriť. Nateraz sa budeme tešiť správe, že pre projekt, za ktorý sa strhli masívne kampane, aby sa vôbec uskutočnil, máme konečne aj presnejší dátum vydania.

Tešíte sa ako Zack Snyder prinesie svoju verziu Justice League už v marci? A myslíte si, že sa jej dočkáme v rovnaký dátum ako zvyšok sveta? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -