Premýšľaš nad službou Xbox Game Pass Ultimate? Čoskoro ti ponúkne aj Spotify Premium zadarmo

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nedávny únik naznačuje, že Microsoft opäť ponúkne predplatiteľom služby Xbox Game Pass Ultimate aj bezplatné členstvo Spotify Premium. Okrem pestrého zoznamu hier budeš mať teda k dispozícii aj najpopulárnejšiu platformu na prehrávanie hudby a podcastov.

Od roku 2017 sa táto herná služba rozšírila do celého sveta a k dnešnému dňu má na svojom konte viac ako 23 miliónov predplatiteľov. Môžu za to samozrejme aj rôzne propagačné spolupráce Microsoftu, vďaka čomu si mohla široká verejnosť skúsiť bezplatné skúšobné obdobia na Funimation či Disney+.

Xbox Game Pass Ultimate Spotify
Zdroj: screenrant.com

Xbox Game Pass Ultimate by mal čoskoro opäť ponúkať Spotify Premium zadarmo

Ako uvádza Gaming Route, používateľ sociálnej siete Twitter Agglornamenti Lumia zverejnil uniknutý obrázok, ktorý prezrádza príchod bezplatnej ponuky Spotify Premium pre službu Xbox Game Pass Ultimate. Samotný obrázok je však zatiaľ jediným indikátorom toho, že sa tak skutočne udeje a na oficiálne potvrdenie si ešte musíme počkať.

Kedy začne táto exkluzívna ponuka a koľko mesiacov počúvania hudby a podcastov zadarmo ti ponúkne zatiaľ tiež netušíme, ale jedno je isté. Ponuka platí len pre nových predplatiteľov .

Dokáže tým Microsoft nalákať nových záujemcov?

Táto populárna iniciatíva bola prvýkrát Microsoftom ponúknutá ešte v roku 2019, kedy sa tešila obrovskému záujmu. Predsa len, hráčom nezaškodí, ak k naozaj obrovskej knižnici hier dostanú aj niečo navyše. A keďže sa bavíme o Spotify Premium zadarmo, úspech tohto marketingového ťahu je zaručený.

Stále prekvitajúca služba Xbox Game Pass je každým dňom silnejšia a potenciálne partnerstvo so Spotify povedie k ešte väčšiemu počtu predplatiteľov. Naposledy dostali noví predplatitelia Xbox Game Pass Ultimate členstvo v Spotify Premium na pol roka a rovnaká propagačná dohoda sa očakáva aj tentokrát.

Pre všetkých záujemcov, Xbox Game Pass Ultimate stojí 12,99 €/mesiac (prvý mesiac získaš za 1 €). Zakúpiť si ho môžeš tu.

Čo hovoríš na Xbox Game Pass Ultimate, ktorý by mohol po novom opäť ponúkať hudbu zadarmo? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: gamingroute.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -