Sophie Turner potvrdzuje, kedy sa začne natáčať ďalšia tímovka, X-Men: Supernova!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už dlhšie kolovali po svete informácie o názve najbližšej tímovky o X-Menoch. Tým najpravdepodobnejším názvom je však stále X-Men: Supernova. Názov “Supernova” hovorí sám za seba, teda vieme, že dôležitou časťou filmu bude práve mutantka Jean Grey. Pokiaľ by sa mal film držať komiksovej línie “Dark Phoenix”, Jean dostane neuveriteľnú moc, ktorú nebude vedieť ovládať. Narobí tak problém nielen X-Menom, ale celému svetu. Niečo z tejto sily sme mali možnosť vidieť aj na konci filmu X-Men: Apocalypse, kde sme okolo Jean mohli vidieť ohnivý obrys fénixa. Táto mutantka má naozaj nespútanú moc, ktorá dokáže spôsobiť obrovskú deštrukciu a skazu.

X-Men Supernova
Zdroj: mymbuzz.com

Zahájenie natáčania X-Men Supernova už onedlho?

Nič však nieje oficiálne potvrdené, všetko sa však prikláňa k tejto dejovej línii. Nevieme však ani kto bude film režírovať, robiť scenár, alebo kto si v ňom zahrá. Počítame ale s X-Menmi z Apocalypse, samozrejme okrem Logana. Jediná potvrdená vec je, kedy sa film začne natáčať. To prezradila samotná Sophie Turner, herečka ktorá hrá vyššie spomínanú mutantku Jean Grey.

Onedlho začneme natáčať nový X-Men film, pretože sme práve dotočili 7. sériu Game of Thrones. Pred natáčaním X-Menov mám ale ešte pár filmov. Potom sa pustíme do 8. série Game of Thrones.

Sophie teda povedala taký oxymoron, kedže začala s tým, že onedlho natočia X-Menov a potom zas, že musí stihnúť ešte pár filmov. Natáčanie a produkcia sa teda začne ešte tento rok! Tak čo, veríte ešte X-Menom aj po nie tak podarenom Apocalypse? Alebo si radšej užijete sólovku v podaní Logana?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah