Filmy

Sophie Turner potvrdzuje, kedy sa začne natáčať ďalšia tímovka, X-Men: Supernova!

Už dlhšie kolovali po svete informácie o názve najbližšej tímovky o X-Menoch. Tým najpravdepodobnejším názvom je však stále X-Men: Supernova. Názov “Supernova” hovorí sám za seba, teda vieme, že dôležitou časťou filmu bude práve mutantka Jean Grey. Pokiaľ by sa mal film držať komiksovej línie “Dark Phoenix”, Jean dostane neuveriteľnú moc, ktorú nebude vedieť ovládať. Narobí tak problém nielen X-Menom, ale celému svetu. Niečo z tejto sily sme mali možnosť vidieť aj na konci filmu X-Men: Apocalypse, kde sme okolo Jean mohli vidieť ohnivý obrys fénixa. Táto mutantka má naozaj nespútanú moc, ktorá dokáže spôsobiť obrovskú deštrukciu a skazu.

X-Men Supernova

Zdroj: mymbuzz.com

Zahájenie natáčania X-Men Supernova už onedlho?

Nič však nieje oficiálne potvrdené, všetko sa však prikláňa k tejto dejovej línii. Nevieme však ani kto bude film režírovať, robiť scenár, alebo kto si v ňom zahrá. Počítame ale s X-Menmi z Apocalypse, samozrejme okrem Logana. Jediná potvrdená vec je, kedy sa film začne natáčať. To prezradila samotná Sophie Turner, herečka ktorá hrá vyššie spomínanú mutantku Jean Grey.

Onedlho začneme natáčať nový X-Men film, pretože sme práve dotočili 7. sériu Game of Thrones. Pred natáčaním X-Menov mám ale ešte pár filmov. Potom sa pustíme do 8. série Game of Thrones.

Sophie teda povedala taký oxymoron, kedže začala s tým, že onedlho natočia X-Menov a potom zas, že musí stihnúť ešte pár filmov. Natáčanie a produkcia sa teda začne ešte tento rok! Tak čo, veríte ešte X-Menom aj po nie tak podarenom Apocalypse? Alebo si radšej užijete sólovku v podaní Logana?

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár