I.M.T. Smile sú pre Slovákov číslo jedna! YouTube trendy #2

Nenechajte si ujsť

YouTube trendy #2

Je tu ďalší štvrtok a to znamená to, že k vám prichádza nová dávka trendov na YouTube. Odteraz budete môcť čítať o tom čo je trendy každý štvrtok, tak snáď sa vám to bude páčiť. Tento týždeň je dosť podobný ako minulý, aj keď na prvých miestach sú aj nové, zaujímavé mená!

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2018 – Nightmare Show

Minulý týždeň bolo toto vystúpenie ešte na 3. mieste, dnes už však obsadzuje naše posledné a to desiate. Musíme vás uistiť, že pri tomto vystúpení vám naozaj nebude všetko jedno. Video určite neodporúčame pozerať slabším povahám.

NIK TENDO x HASAN – Sedm

Za ďalším počinom v trendoch stojí česká dvojica zo zoskupenia Milion + Nik Tendo a Hasan. Taktiež sa ukázali aj v predchádzajúcom článku a to na 6. mieste. Ako sme už povedali v minulom článku, samotný song nadväzuje na druhý track z jeho albumu 7, Hvězdy. A my stále čakáme, či tento rok ešte niečo tento vizuál prekoná.

Veci z ČÍNSKYCH Obchodov #2 w/ Selassie

Tentokrát tu máme aj brata YouTubera Sellasieho, Evžena. Avšak taktiež sa nachádzajú vo videu obidvaja. Vo videu ide o to, že Evžen kúpil pre svojho brata prekvapenia z čínskych obchodov za 20€. 

Masha a medveď

Bohužiaľ po rusky zatiaľ neviem a veľmi ani nechápem, prečo sa táto ruská rozprávka dostala k nám do trendov. Siedme miesto teda obsahuje rozprávka s názvom na YouTube: Маша и Медведь – Вот как бывает! 

Sia – I’m Still Here

Na 6. mieste sa nachádza pesnička I’m Still Here od austrálskej speváčky Sia. Táto dojemná skladba má na YouTube už 5 miliónov videní, aj keď stále je bez videoklipu. Zatiaľ nám bude musieť stačiť text piesne.

Jan Bendig ft. Funky Brothers – TANCUJ

Číslo 5 obsadzuje bývalý SuperStarista Jan Bendig, ktorý si na skladbu zavolal aj Funky Brothers. Už podľa názvu je jasné, že skladba nás má roztancovať. Tak si ju pustite a dajte nám vedieť, či sa to Janovi podarilo!

Lvcas Dope & DJ Wich – Cesta feat. Rytmus, Ego, Kali

Skladba, ktorá bola minulý týždeň prvá, sa stále drží na popredných priečkach! Ide o rapovú pecku, ktorá momentálne vymetá všetky kluby. Skladba dosiahla za pár dní milión videní a čísla stále stúpajú hore!

Dara Rolins – My dvaja ft. Rytmus

Prvú trojicu otvára Dara Rolins a jej bývalý priateľ Rytmus. Nahodenie tejto pesničky na YouTube vyvolalo v médiach mnohé špekulácie, avšak Dara sa na nich môže len smiať a ešte im ďakovať. Prečo ďakovať? Lebo bez nich by tento song určite nemal toľko videní, koľko aktuálne má. Mimochodom, táto pesnička nová naozaj nie je. Pochádza z jej albumu ETC, kde je na feate napríklad aj Rytmusov parťák z Kontrafaktu Ego.

Ben Cristovao – NAHA

Ben Cristovao sa už druhý týždeň drží na druhom mieste v trendoch a to s jeho jemným trackom nahá.

I.M.T. Smile – Poď so mnou ft. Kali

Tento krát si celé slovenské trendy podmanili I.M.T. Smile s Kalim. Tí prinášajú klasickú, slovenskú modernú hudbu. Taktiež nesmie chýbať ani videoklip, ktorý sa natáčal rovno v štúdiu. Pesnička má na YouTube už skoro 500 000 videní!

Čo hovoríte na videá, ktoré tento týždeň obsadili trendy? Našli ste si tu niečo vhodné pre vás? 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -