Nový Zorro sa nám predstavuje v príbehových detailoch! Prevezme úlohu maskovaného hrdinu žena?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Zorro reboot – nové informácie

O pripravovanom reboote ikonického Zorra od Jonasa Cuarona sme sa toho v poslednej dobe veľa nedozvedeli. To sa však dneškom mení. Podľa všetkého sa ku filmu pridala herečka Kiersey Clemons, ktorá si zahrá v zatiaľ neznámej roli. Objaví sa po boku Gaela Garcíu Bernala, ktorý stvárni titulnú postavu. Navyše sme sa len pred chvíľou dozvedeli, že produkcia sa po dlhoročných prípravách začne už v júni. Projekt sa podľa všetkého hýbe vpred preto, lebo štúdio Pantelion konečne predalo medzinárodné práva na distribúciu.

zorro reboot
Zdroj: complex.com

Gael García Bernal si má zahrať titulný charakter – to vieme už od mája 2016, kedy bol herec k projektu priradený. Nové správy nám navyše odhaľujú, že Clemonsovej postava bude hlavným ženským charakterom. Podľa všetkého bude v príbehu vystupovať ako teenagerka z Haiti, ktorá sa vo filme objaví takmer tak prominentne, ako Bernal. Najzaujímavejšie na postave je však jej meno. Mladé dievča sa volá Zee, na počesť ikonického hrdinu Zorra, ktorého odmalička obdivuje. Tento fakt vo svete rozvíril novú diskusiu. Aj keď už totižto vieme, že Bernal si zahrá hlavnú postavu filmu, nikdy v skutočnosti nebolo potvrdené, že je Zorro!

Ženský Zorro?

Detaily ohľadom Bernalovej postavy ostávajú zakryté rúškou tajomstva. Podľa nových správ však nakoniec bude všetko inak, ako sme si mysleli. Informácie vravia, že jeho charakter je niečo ako dobrodruh, ktorý bude Zee slúžiť ako mentor. Za úlohu bude mať predávať zvyky a hodnoty pouličného hulváta novej generácii. Bernalova postava a Zee, ktorá svoje schopnosti preukázala, sa spoja, aby zastavili zlú korporáciu známu ako M-Corp.

To však na svetlo prichádzajú ešte vzrušujúcejšie a väčšie novinky. Zatiaľ nepotvrdené správy vravia o tom, že Bernalova postava sa bude volať Emiliano Garza a nikto ho vo filme nebude volať klasickým Zorrovým alter-egom, Diego de la Vega. Špekulácie sú teda jasné. Všetko však v skutočnosti nasvedčuje tomu, že zo ženskej postavy Zee sa stane ďalší Zorro.

zorro reboot
Zdroj: obrazky.4ever.sk

Okrem Emiliana Garzu a mysterióznej Zee vôbec netušíme, aké postavy sa vo filme Jonasa Cuarona objavia. Režisér bude natáčať podľa scenára, ktorý napísal spolu s Glenom Gersom. Samotný dej je založený na príbehu Ozzyho Inguanza, ktorý je založený na originálnej postave Zorro, ktorú vytvoril Johnston McCulley. Na nové informácie si už nepočkáme dlho a zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že sa máme na čo tešiť!

Videli ste predchádzajúce filmové verzie tejto ikonickej postavy? Medzi najznámejšie patrí Zorro: Tajomná tvár, v ktorej si zahrali Antonio Banderas či Anthony Hopkins. Myslíte si, že novinka, ktorá vyjde v roku 2019, nás ohromí, alebo sklame? Čo vravíte na ženskú verziu Zorra? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -