Rozchod a koniec vzťahu býva ťažký… Zrebný & Frlajs vám to ale v novom videu uľahčia! S čím youtuberské duo prišlo tentokrát?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ako ukončiť vzťah?

Byť vo vzťahu ju super… niekedy. Samozrejme niekedy to ale jednému z partnerov nevyhovuje a rozhodne sa, že toho druhého konfrontuje s rozchodom. V takom prípade treba byť naozaj opatrný. Ako totižto uvidíte v novom videu Typy rozchodov od dvojice Zrebný & Frlajs s Momou, ukončiť vzťah nie je až tak jednoduché. S akými vtipnými spôsobmi rozchodov prišli a prečo je možné, že svoje rozhodnutie nakoniec oľutujete? To všetko sa dozviete vo videu, ktoré si môžete pozrieť tu:

YouTube je bezpochyby jednou z najrýchlejšie rastúcich platforiem na zdieľanie takmer ľubovoľného obsahu. Aj preto na tejto stránke našli mnohí tvorcovia svoj domov. Youtuberom totižto len málokedy niekto diktuje, čo a ako majú robiť – na tejto myšlienke je predsa len toto povolanie založené. To dovolilo mnohým, prevažne mladým talentovaným ľuďom, ukázať sa širokej verejnosti a presláviť sa aj bez toho, aby ich niekto umelou cestou vtiahol do slovenského šoubiznisu.

typy ľudí, ktorých môžete stretnúť vo fitku zrebny frlajs
Zdroj: youtube.com

Populárnou dvojicou, ktorá sa stala známou vďaka svojmu humoru, sú Matej Zrebný a Lukáš Frlajs. Ich videá však ponúkajú nielen vtipy, ale aj zábavnú kritiku istých typov ľudí a možné riešenia našich bežných problémov. Dvojica nám tentokrát predstavila video, v ktorom Matej vyhľadáva pomoc od kamarátov. Jeho problém? Priateľka Jasmina Alagič je na neho až príliš dobrá a preto usúdi, že sa s ňou musí rozísť. Ako však môžete sami uvidieť vo videu vyššie, nie je to až také jednoduché.

Na najnovšom videu je vidieť, že youtuberi sa naozaj snažia a kvalita ich produkcie stále stúpa. Tentokrát nám predviedli zaujímavý formát, vďaka ktorému vtipy pôsobia zmysluplnejšie. Aj so špeciálnym hosťom Momou Horňákovou tak určite nebude ťažké sa zasmiať a koniec koncov možno aj trochu zamyslieť.

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -