„Apokalypsa musí prísť.“ Čo odhaľuje trailer na 2. sériu seriálu DARK od Netflixu?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Je tomu už rok a pol, čo sa na známej streamovacej službe objavila naozaj zaujímavá novinka. Mysteriózny seriál z nemeckej produkcie rýchlo dokázal, že nie je niečím, čo by sme mali prehliadnuť. Ľudia ho po prvých častiach začali opisovať ako Stranger Things pre dospelých, v skutočnosti je však omnoho viac, čo nám potvrdí aj nadchádzajúca 2. séria Dark od Netflixu! Akú obrovskú novinku nám potvrdil nový oficiálny trailer? Poďme to spolu zistiť.

2. séria DARK od Netflixu
Zdroj: refinery29.com

2. séria DARK od Netflixu odhaľuje budúcnosť

Dark je jeden zo seriálov, ktorý sa tvorcom naozaj vydaril, pričom nerobí kompromisy. Mysteriózne sci-fi je v prvom rade budované na prvkoch krimi a drámy, čo mu dodáva miestami až nepríjemne realistický nádych. Jeho kvalitu potvrdzuje aj hodnotenie z IMDb, kde má z vyše 100 000 recenzií priemerné skóre 8,6/10.

Ako som načal vyššie, Dark je mysteriózny sci-fi seriál, ktorý ale diváka vtiahne vďaka realistickým prvkom. V tomto znamení sa nesie aj príbeh, ktorý sa dá v skratke opísať ako komplikovaná rodinná sága, ktorá sa točí okolo ich hrozných činov. Je to však až zmiznutie nevinných detí, ktoré začne odhaľovať, akých vecí sú títo ľudia schopní. Ak ste seriál ešte nevideli, určite si o ňom nič viac nezisťujte, ale rovno si ho choďte pozrieť – verte mi.

3. séria bude záverom – kedy ju uvidíme?

Áno, je to naozaj tak. Len chvíľu pred premiérou 2. série, ktorá vyjde 21. júna, už bola oznámená 3. a zároveň aj posledná séria seriálu Dark. Tá uzavrie všetky príbehy, ktoré sa teraz začali prelínať. Tvorca seriálu Baran bo Odar povedal, že „…nechcú vytvoriť niečo, čo bude koncom neuspokojivé.“ Ďalej pokračoval a opísal nám, kedy si 3. sériu pozrieme:

„Je to oficiálne! Robíme na 3. sérii Dark. Ide o posledný cyklus tejto veľkolepej cesty. Už od začiatku vývoja Dark sme chceli 3 série, pričom vám teraz rád hovorím, že tretiu a zároveň poslednú sériu začneme natáčať o 4 týždne, aby sme vám poslednú kapitolu priniesli už budúci rok. Ďakujeme Netflixu, že v nás veril! Ďakujeme všetkým fanúšikom Dark z celého sveta! Ste úžasní!“

Tretiu a zároveň poslednú sériu si teda pozrieme už budúci rok. Momentálne ani len netušíme, čo sa stane v tej druhej, preto sa neodvážim predpovedať, ako celý seriál skončí. Na koniec sme však veľmi zvedaví, keďže tvorca nás uistil, že bude uspokojivý. Teraz už len čakať.

Čo na tieto novinky vravíte? Budete 21. júna sledovať 2. sériu Dark od Netflixu a začnete sa potom tešiť na 3., ktorú uvidíme v roku 2020? A ako to podľa vás celé skončí? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: youtube.com, whats-on-netflix-.com, imdb.com, instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -