Norman Reedus a Mads Mikkelsen v 9-minútovom traileri na hru Death Stranding!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Legendárny dizajnér a producent hier Hideo Kojima dokáže poblázniť mozog nejedného hráča. Je otcom série Metal Gear Solid a na svojom konte má aj nikdy nevydanú hru P.T., ktorá ľudí privádzala do šialenstva. Jeho najnovším počinom je PlayStation exkluzivita Death Stranding, na ktorú čakáme už nejaký ten piatok.

Zo všetkých doterajších ukážok absolútne nevieme povedať, o čom táto hra vôbec bude – a to nás k nej tak priťahuje. Zatiaľ to vyzerá ako epický simulátor chodenia s psychedelickým príbehom, ktorý bude zamotaný až po uši. Áno, práve preto milujeme Kojimovu tvorbu. A s novým, 9-minútovým trailerom prišiel aj oficiálny dátum vydania!

Hra Death Stranding s novým trailerom

Hráči a hráčky, Death Stranding si zahráme už 8. novembra 2019. Hlavnú úlohu si strihol herec Norman Reedus (The Walking Dead), ktorý stvárňuje postavu Sama Portera Bridgesa. Jeho prácou je robiť „kuriéra“ po zdevastovaných pozostatkoch Spojených štátov. Uvidíme však aj Madsa Mikkelsena (Hannibal) v úlohe Cliffa, výskumníka rozprávajúceho sa s divným bábätkom v kokóne.

Vlastne, celá tá hra vyzerá divne. Ďalších postáv sa zhostili mená ako Lea Seydoux, Guillermo del Toro, Margaret Qualley, Tommie Earl Jenkins, Troy Baker, Lindsay Wagner či Nicolas Winding Refn. Herecký ansámbel je teda naozaj nabitý a je príkladom toho, že aj v hre sa máme na čo pozerať.

Vizuál hry totižto vyzerá dychberúco a v spojení s príbehom Hideo Kojimu si nedokážeme predstaviť nič iné, ako priam bezchybnú hru. Minimálne pôjde o najlepší AAA titul tejto jesene, keďže s The Last of Us Part II môžeme pravdepodobne počítať až budúci rok. PlayStation sa tentokrát konferencie E3 2019 nezúčastní, takže nám svoje hry predstavia takto nečakane.

Tak čo, predobjednávate? My sa v redakcii už teraz nevieme dočkať!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -