Hra Marvel’s Avengers bude po rokoch konečne odhalená na E3 2019!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

PlayStation exkluzivita Marvel’s Spider-Man od štúdia Insomniac Games minulý rok pobláznila celú hernú komunitu. Marvel totižto vytvára výborné filmy, seriály a komiksy, no na druhú stranu sme sa nedočkali žiadnej dobrej hry. Septembrový Spider-Man s otvoreným svetom však túto kliatbu zlomil a my sa už nemôžeme dočkať ďalších hier z tohto univerza.

Začiatkom roka 2017 bol oznámený záhadný titul The Avengers Project od vydavateľstva Square Enix, no odvtedy sa po projekte zľahla zem. O túto hru sa mali postarať štúdia Crystal Dynamics (Tomb Raider) a Eidos-Montréal (Deus Ex). Najnovšie informácie však hovoria, že tento titul nie je mŕtvy a uvidíme ho už čoskoro! Jeho nový názov znie Marvel’s Avengers.

Hra Marvel’s Avengers prichádza

Na Twitter profile Marvel Entertainment sa objavil príspevok, ktorý hovorí, že sa odhalenia dočkáme už 10. júna 2019. Vtedy sa samozrejme koná najväčšia herná konferencia na svete, E3 2019! Square Enix tam bude mať o polnoci (11. júna) svoj panel, kde nám túto hru bližšie predstavia.

Bohužiaľ, zatiaľ o hre žiadne bližšie informácie nepoznáme. Prvý teaser z roku 2017 ukázal iba niektoré legendárne hrdinské zbrane, ako napríklad Mjolnir, Iron Manovu ruku alebo štít Captaina Americu. Počítačoví a Xbox hráči sa tentokrát nemusia báť, keďže sa nejedná o hru od rovnakého vydavateľstva ako Marvel’s Spider-Man.

Tohtoročná konferencia E3 bude teda naozaj nabitá! Tešiť sa môžeme napríklad na viac noviniek o hre Cyberpunk 2077 od štúdia CD Projekt RED, pričom by konečne mohli prezradiť jej dátum vydania. Tohto ročníka sa bohužiaľ nezúčastní samotný PlayStation, ktorý si vymyslel vlastné mini-konferencie s názvom State of Play.

Ostaňte naladení, pretože už 11. júna až 13. júna uvidíme E3 2019! Ste zvedaví na hru Marvel’s Avengers od Square Enix?

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -