Spider-Mana na PS4 čaká tretie DLC s názvom Silver Lining a tri nové obleky!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako sa hovorí, do tretice všetko dobre. Vývojárske štúdio Insomniac Games ohlásilo DLC pre hru Marvel’s Spider-Man na PS4 ešte predtým, ako sa vôbec dostala do predaja. Celé obsahové rozšírenie nesie názov The City That Never Sleeps a je rozdelené na tri časti, pričom prvé dve už máme za sebou. The Heist vyšlo ešte späť v septembri, zatiaľ čo Turf Wars sme sa dočkali minulý mesiac.

Každá časť prídavného obsahu zatiaľ priniesla nové obleky, frakcie protivníkov, základne, výzvy, trofeje a čo najhlavnejšie, pokračovanie príbehu. Inak na tom nebude ani tretia a zároveň posledná časť s názvom Silver Lining, ktorú si zahráme už 21. decembra.

Tretia časť DLC príde už o pár dní!

Prvá časť sa zamerala na postavu Black Cat, v druhej sme sa postavili proti Hammerheadovi, no a tentokrát sa na scénu vracia Silver Sable. Tú si môžete pamätať zo základného príbehu. Podľa všetkého ju veľmi naštvalo, že jej Hammerheadova mafia ukradla zbrane a vybavenie Sable International, a tak sa ako veľká búrka vracia do New Yorku.

Po zákernej situácii s policajnou dôstojníčkou Yuri Watanabe sa Spider-Man bude musieť spoľahnúť na nepravdepodobných spojencov, aby New York udržal bezpečným. Týmto pádom sa dočkáme samotného konca príbehu, ktorý začal práve prídavkom The Heist. No a čo nové nám okrem príbehu posledná časť DLC prinesie?

Spider-man
Zdroj: blog.us.playstation.com

Ako som spomenul vyššie, okrem nových príbehových misií sa samozrejme môžeme tešiť aj na novú frakciu protivníkov, proti ktorým budeme bojovať. S tým samozrejme prichádzajú aj nové základne,výzvy a trofeje na získanie! Rovnako, ako pri prvej a druhej časti DLC, aj tentokrát nás budú čakať hneď tri nové obleky.

Prvým z nich je Cyborg Spider-Man suit, ďalej Aaron Aikman Spider-Armor a nakoniec kostým Petera Parkera z filmu Spider-Man: Paralelné svety. PlayStation a Sony Pictures totižto spojili hlavy v čase premiéry tohto celovečeného animáku, aby sme sa od 21. decembra mohli premávať po New Yorku práve v tomto obleku.

Celé DLC The City That Never Sleeps si môžete zakúpiť za 20€ alebo samotnú časť Silver Lining za 8€.

Zdroj: comingsoon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -