Spider-Mana na PS4 čaká druhé DLC s názvom Turf Wars a tri nové obleky!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Netrvalo ani mesiac a už o pár dní sa dočkáme ďalšieho rozšírenia hry Marvel’s Spider-Man od Insomniac Games. Musíme priznať, že prídavný obsah do hier, teda DLC, moc v láske nemáme. Vývojárske štúdia nás totižto ukracujú o časti príbehu, ktoré mohli pokojne byť súčasťou samotnej hry. Po dohraní Spider-Mana na PS4 sme však odpočítavali dni do toho, kedy sa konečne dočkáme prvého prídavku.

Celé DLC nesie názov The City That Never Sleeps a je rozdelené na tri časti. Prvej s názvom The Heist sme sa dočkali ešte 23. októbra a príbeh sledoval postavu Black Cat a udalosti okolo nej. Už o pár dní, presnejšie 20. novembra, sa však dočkáme druhej časti, ktorá dostala podtitul Turf Wars!

Druhá časť DLC príde už o pár dní!

Či už ste si minulý mesiac užívali Game+ mód, novú obtiažnosť Ultimate alebo ste hrali práve The Heist, príbeh bude pokračovať už o pár dní. Hlavným antagonistom bude samotný Hammerhead, ktorého môžete poznať ako kráľa organizovaného zločinu.

Jeho príbeh sa načrtol už v prvej časti DLC, v ktorej sa dostal do sporu s ďalšou kriminálnou organizáciou zvanou Maggia. Proti nim plánuje použiť smrtiace vybavenie od Sable International, ktoré v meste zanechali po obliehaní New Yorku. Na scénu sa vráti aj policajná dôstojníčka Yuri Watanabe, ktorá sa pri pomoci Spider-Manovi dostane do veľmi úzkych situácií!

Spider-Man na PS4
Zdroj: polygon.com

Okrem nových príbehových misií sa samozrejme možeme tešiť aj na novú frakciu protivníkov, proti ktorým budeme bojovať. S tým samozrejme prichádzajú aj nové základne, výzvy a trofeje na získanie! Rovnako, ako pri prvej časti DLC, aj tentokrát nás budú čakať hneď tri nové obleky.

Prvým z nich je Peterov Parkerov nepriestreľný oblek Spider-Armor MKI, ďalej animovaný Spider-Clan kostým zo stránok komiksov Mangaverse a nakoniec klasický Iron Spider Armor z komiksov The Amazing Spider-Man. Celé DLC The City That Never Sleeps si môžete zakúpiť za 20€ alebo samotnú časť Turf Wars za 8€.

Tak čo, tešíte sa na nový prídavok do hry? Posledná časť DLC s názvom Silver Lining vyjde neskôr v decembri!

Zdroj: blog.us.playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -