Ake herné novinky a trailery nám predstavil livestream PlayStation State of Play?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pravdepodobne ste už postrehli, že sa PlayStation tento rok neobjaví na najväčšej hernej konferencii – E3 2019. Akým spôsobom nám teda predstavia očakávané hry ako The Last of Us: Part II alebo Death Stranding? Nuž, vymysleli si na to vlastný spôsob. Pripravili si pre nás mini konferenciu s názvom State of Play, ktorá bude rozdelená na niekoľko častí.

Vždy, keď budú chcieť oznámiť nejaké novinky, zapnú krátky livestream. Včera, 25. marca, sme sa dočkali prvej vlny oznámení. Nič svetoborné sme sa síce nedozvedeli, no prvá časť bola zamerá predovšetkým na nové VR tituly. Videli sme však aj nové zábery z hier ako Crash Team Racing: Nitro Fueled či Days Gone!

Marvel’s Iron Man VR

Prvou oznámenou hrou bola Marvel’s Iron Man VR. Už samotný názov nám jasne napovedá, že nepôjde o ďalšiu AAA hru na štýl Marvel’s Spider-Man. Do kože superhrdinu sa síce dostaneme, no pôjde o titul pre virtuálnu realitu. Pokiaľ sa chcete obliecť do jedného z oblekov Tonyho Starka, tak si určite pozrite prvý trailer!

Days Gone

26. apríla sa dočkáme vydania ďalšej zaujímavej exkluzivity pre PlayStation 4. Včerajší trailer sa zameral na samotný príbeh hry a taktiež odhalil nové zábery. Okrem epickej akcie s hordami zombíkov sa dočkáme aj srdcervúceho príbehu, na ktorý si prichystajte balík vreckoviek.

Crash Team Racing: Nitro Fueled

Najočakávanejší titul tohto leta? Po úspešnej hre Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy sa už 21. júna dočkáme novej verzie ďalšej klasiky z nášho detstva. V úplne novom šate si s kamarátmi zazávodíme dokonca aj online. Včerajší trailer porovnáva kultovú hru s pripravovanou novinkou side-to-side. Tak čo, už máte predobjednané?

Ďalšie nové trailery

Mortal Kombat 11

Observation

Concrete Genie

Five Nights at Freddy’s VR

No Man’s Sky Beyond

ReadySet Heroes

Blood & Truth

Pripravované VR tituly

Myslíte, že sa v ďalších epizódach State of Play dočkáme aj oznámenia dátumov vydania hier The Last of Us: Part II a Death Stranding? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: blog.eu.playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -