Chris Evans prezradil, ktorý superhrdina ho v detstve najviac ovplyvnil! Bol to Captain America?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Chris Evans prezradil, ktorý superhrdina ho v detstve najviac ovplyvnil!

Téma o superhrdinoch je v dnešnej popkultúre mimoriadne obľúbená. Každé štúdio sa hrnie do superhrdinského biznisu, avšak nie každé to vie zvládnuť. Marvel sa na trhu drží už krásnych 10 rokov a niekto by povedal, že dnes udáva smer Hollywoodu. Ich filmy sú mimoriadne obľúbené u kritikov ale aj u divákov a za svoj čas vystrelili hore mnohých mladých hercov.

Medzi nimi sa nachádza aj Chris Evans, ktorý momentálne stvárňuje jedného z najikonickejších Marvel hrdinov, Captaina Americu. Evans dokonca patrí medzi tých šťastných hercov, ktorí sa za svoj život stihli objaviť až v dvoch rozličných hrdinských kostýmoch. Mnohí si ho určite pamätáte ako člena pôvodnej Fantastickej Štvorky, kde si zahral Johnyho Storma. Je teda jasné, že Evansa k superhrdinom muselo niečo viesť už od detstva a tak v nedávnom rozhovore prezradil, ktorý hrdina bol pre neho ten, ktorý ho najviac ovplyvnil.

chris evans captain america; Zdroj: superherohype.com
Zdroj: superherohype.com

„Nebol som moc cool. Bol som skôr na rozprávky ako Bugs Bunny a Looney Toons. Ale poviem, že to bol Batman. Ten sa mi veľmi páčil, síce by som to teraz asi nemal hovoriť, keďže je to DC hrdina… no filmy s Michaelom Keatonom boli fakt veľké. Takže hej, poviem Batman,“ povedal Evans.

Veríme, že zarytí Marvel fanúšikovia mu určite prepáčia, že to nebol ani jeden z hrdinov, ktorého momentálne predstavuje. Fakt, že si vybral hrdinu z konkurenčnej značky však len dokazuje, že ten kto miluje superhrdinov sa nepozerá na značku, pod ktorou sú vyrobení. Filmový Batman momentálne hľadá svoju náhradu… vedeli by ste si Evansa v tejto roli predstaviť? Nuž, možno aj hej. Každopádne, po takmer desiatich rokoch hrania populárneho Marvel kapitána, veríme, že Evans nechce nič viac, ako konečne pokoj od superhrdinských kostýmov.

Čo hovoríte na to, že aj Marvel ikona ako Chris Evans môže jeho zasväteniu do komiksového sveta vďačiť značke DC? Aj vy by ste si radi pozreli Evansa v úlohe Batmana? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -