Ben Affleck končí ako Batman! Kedy uvidíme jeho sólovku s novým hercom?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ben Affleck mal pôvodne jeho sólovku „The Batman“ režírovať, produkovať a zároveň si zahrať hlavnú úlohu. Nakoniec však z pozície režiséra odstúpil a nahradil ho Matt Reeves (Vojna o planétu opíc). Vtedy začali vznikať pochybnosti ohľadom toho, či si Affleck úlohu temného rytiera vôbec zopakuje. Reevesov scenár sa mal totižto podľa všetkého zamerať na mladšiu verziu Brucea Waynea, čo by Afflecka logicky vyšachovalo z hry.

Štúdio Warner Bros. však včera v noci potvrdilo obavy všetkých fanúšikov nového Batmana – Ben Affleck naozaj zavesil plášť na klinec. Po filmoch Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti, Suicide Squad a Justice League tak opúšťa úlohu netopierieho muža.

Zdroj: youtube.com

Ben Affleck končí ako Batman

Naozaj sa teda bude pracovať so scenárom Matta Reevesa, v ktorom je Bruce Wayne oveľa mladší. Režisér sa na palubu filmu The Batman pridal pred dvoma rokmi, vo februári 2017. Nahradil tak Afflecka, ktorý ho mal režírovať a napísať scenár spolu s Geoffom Johnsom. Ben na príbehu naozaj usilovne pracoval, no nakoniec si uvedomil, že jeho vízia pre tento film nie je správna.

Prostredníctvom najnovšieho tweetu dal zároveň najavo, že sa na Reevesovu noirovú verziu naozaj teší. Taktiež sme sa dozvedeli oficiálny dátum vydania, ktorý je naplánovaný na 25. jún 2021! Zatiaľ však ešte nepoznáme novú tvár, ktorá Afflecka nahradí.

Režisér Matt Reeves sám potvrdil, že máme očakávať úplne rozdielny pohľad na temného rytiera. Zameria sa viac na jeho detektívnu stránku, než na tú, ktorá každému nakopáva zadok. Bruce Wayne vraj bude riešiť problémy pomocou jeho detektívnych skúseností, namiesto jeho sily. Sólovka teda nebude založená na komikse Batman: Year One od Franka Millera, ako sa pôvodne zamýšľalo.

Nám osobne sa Affleckov Batman veľmi páčil a s týmto rozhodnutím nie sme úplne stotožnení. Ako to vidíte vy? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: deadline.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -