Vži sa do úlohy Star-Lorda a zachráň osud celého vesmíru v novej hre Guardians of the Galaxy

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Obľúbení Strážcovia Galaxie už nebudú len filmovým spracovaním. Komiksoví hrdinovia z Marvelu sa rozrastú o úplne nový celok v podobe herného titulu. Hra s názvom Marvel’s Guardians of the Galaxy prekvapila všetkých divákov hernej konferencie E3 2021 a prvú ukážku si nemôžeš nechať ujsť.

Hru si pod svoje krídla zobrali vývojárske štúdiá Square Enix (Final Fantasy) a Eidos Montreal (Dues Ex). Príbehovo by mala nadväzovať na predchádzajúci herný titul Marvels AvengersOficiálny dátum vydania padol na 26. októbra 2021 a tešiť sa môžu majitelia konzol novej generácie PlayStation 5 a Xbox Series X/S, ako aj hráči PlayStation 4 a PC.

Hra Marvel’s Guardians of the Galaxy prichádza so skvelou prvou ukážkou:

V tejto akčnej adventúre z pohľadu tretej osoby si zahráme za charizmatického StarLorda, ktorého bude počas vesmírneho dobrodružstva sprevádzať jeho úžasná partia. Žiadny multiplayer však nečakaj a namiesto toho sa tvorcovia hry rozhodli pre kampaň pre jedného hráča. Čo síce znie ako smutná správa, nakoľko potenciál týchto ikonických postáv mohli využiť viac, ale nič sa nedá robiť.

Fanúšikovia sa určite uspokoja aj s hrateľnou postavou Petera Quilla, ktorý so svojou filmovou verziou v podaní Chrisa Pratta moc podobných črtou nezdieľa. No to nám nijako prekážať nemusí a tešiť nás môže aspoň fakt, že opäť raz nazrieme do hlbokého vesmíru v nádherne spracovanom hernom zážitku, podobnému práve hre Marvels Avengers. Vývojár sľubuje bujarú cestu naprieč hviezdami, kde sa Peter Quill a ostatní strážcovia nechtiac stanú poslednou obrannou líniou celej galaxie.

Oficiálne vyhlásenie Square Enix:

„V tejto akčnej adventúre z pohľadu tretej osoby sa vydáte na divokú jazdu kozmom so Star-Lordom, v úplne novom čerstvom prírastku s názvom Guardians of the Galaxy. S nepredvídateľnými strážcami po boku zažijete cestu z jednej výbušnej situácie do druhej. A to všetko s originálnymi a ikonickými postavičkami Marvelu, ktoré sa ocitli v zápase o osud celého vesmíru.“

Páči sa ti nová hra Guardians of the Galaxy, ktorú si zahráš už tento rok? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -