Trailer na štvrtú, a zároveň poslednú sériu Star Wars Rebels je vonku!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Star Wars je život

Star Wars. Pojem, ktorý znamená viac než dosť. A to hlavne v posledných štyroch dňoch. Prečo je tomu tak? No, Star Wars oslavuje nevídané jubileum. Bol by niekedy George Lucas tipoval, že sa jeho najmilšie dieťa dožije 40 rokov? Pretože práve preto sú tieto dni také významné. Star Wars oslavuje 40. narodeniny. A to je skvelá príležitosť na to, vypustiť do vzduchu nejaké tie nové trailery. A už predvčerom sme mali možnosť vidieť trailer na jeden z najočakávanejších filmov tohto roku, Star Wars: The Last Jedi. Teda, ak hovorím jeden z najočakávanejších, tak tým myslím najočakávanejší. A poviete si, že prešlo 40 rokov, a ešte len tohto roku vypustia ôsmy diel série. No Star Wars má toľko bočných projektov, že je úplne jedno, čo si myslíte. A jednou z tých bokoviek je animovaný seriál Star Wars Rebels.

Star Wars je láska

Zima sa blíži. A s ňou, okrem bočného plot twistu o tom, že sa blíži aj siedma séria Game of Thrones, sa blíži štvrtá séria Star Wars Rebels. A s blížiacim sa dátumom nám včera vyšiel trailer. Seriál sa sústreďuje na obdobie medzi epizódami III a IV. Rozpráva o povstaní Rebelov. Povstalecká Aliancia sa začne formovať hneď po tom, čo Impérium nadobudne plnú kontrolu nad galaxiou a začne sa zbavovať posledných Jediov.

May the force be with you

Trailer na štvrtú sériu Star Wars Rebels vyzerá skôr ako klišé než seriózny Star Wars počin. Začiatok je až romanticko naladený, a pokračuje to formou „Prečo do toho nerobil Williams hudbu“. A naozaj. Je to rovnaká súčasť rodiny ako napríklad Rogue One, tak prečo do toho nerobí hudbu John Williams. Sranda je, že do Rogue One tiež nerobil hudbu John Williams a tak to aj dopadlo. Zvyšok traileru je viac nabitý, ako samotný trailer na The Last Jedi. Takže v skratke, bolo to super. Uvidíme aké dobrodružstvá čakajú Povstanie tentokrát, no už teraz môžeme povedať, že to bude epické. No čo Star Wars-ácke nie je epické!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -