6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Minulý rok sme si mohli pozrieť momentálne posledný vydaný film z Marvel Cinematic Universe, Spider-man: Ďaleko od domova. Z celého filmu nás najviac prekvapili potitulkové scény. V nich bola odhalená pravá totožnosť Spider-Mana celému svetu a tiež na neho boli hodené zločiny zo spomínaného filmu. V dnešnom článku sa aj preto pozrieme na 6 zloduchov, ktorým by sa mohol v nadchádzajúcom filme postaviť už nie len ako maskovaný Spider-Man.

Kraven The Hunter

Kraven the Hunter
Zdroj: geektyrant.com

Vlastným menom Sergei Kravinoff, tento človek je známy ako jeden z najlepších lovcov na svete, ktorý vždy hľadá nové výzvy. Verí, že ak skolí superhrdinu, posilní to jeho reputáciu. Chytiť Spider-Mana v nasledujúcom filme bude zrejme pre obyčajnú políciu príliš ťažké, a preto je možné, že povolajú práve jeho. Nie je isté, či ho Sony dovolí použiť ako záporáka, ale momentálne ho všetci berú ako najpravdepodobnejšiu možnosť.

J. Jonah Jameson

j.k. simmons j. jonah jameson spider-man
Zdroj: technobuffalo.com

V komiksoch bol vždy pre tohoto chlapa Spider-Man tŕňom v oku, a pokračovalo to aj na plátnách kín v úplne prvom filme Spider-Man, v ktorom si ho zahral herec J.K. Simmons. Ten sa objavil aj v Spider-Man: Ďaleko od domova, čo mnohých fanúšikov potešilo. Jameson vždy nenávidel Spider-Mana a bral ho za hrozbu, čo sme mohli vidieť v celej prvej trilógii o Spider-Manovi.

V MCU sérii zase prezradil jeho tajnú identitu celému svetu. O Spider-Manovi neustále šíril nenávistné informácie, aj keď neboli pravdivé. To, čo všetci videli ako akty hrdinstva, on videl presne naopak. Je dosť možné, že v pokračovaní sa jeho hnev dostane do ďalšieho štádia, a že sa rozhodne chytiť (prípadne rovno usmrtiť) obľúbeného newyorského pavúčieho superhrdinu.

Scorpion

scorpion
Zdroj: honknews.com

V komiksoch bol Mac Gargan najatý už spomínaným J. Jonah Jamesonom, aby zistil, prečo Peter Parker robí tak dobré fotky Spider-Mana. Nevyšlo mu to, a preto skúsil experiment, ktorý mu dal schopnosti jedného z najväčších predátorov pavúkov. Táto postava sa už ukázala na konci filmu Spider-Man: Návrat domov, zahral si ju Michael Mando. Je preto dosť možné, že jeho príbeh bude pokračovať v tretej časti.

Spider Slayers / The Ultimate Spider-Slayer

spider slayer
Zdroj: marvel.fandom.com

Opäť tu zasahuje J. Jonah Jameson, ktorý si najal vedca Spencera Smythea, aby mu postavil robotov Spider Slayers. Vedec ale po ožiarení zomrel a preto jeho miesto prevzal jeho syn Alistair. Ten pre otcovu smrť pavúčieho hrdinu z duše nenávidel. Neskôr si postavil aj bio-organický oblek (The Ultimate Spider-Slayer), s ktorým chcel Spider-Mana zničiť. Uvidíme teda, či sa neobjaví aj v novom Spider-Manovi.

Doppelganger

doppelganger
Zdroj: aminoapps.com

Doppelganger je monštruózna verzia pavúčieho muža. V Spider-Man 3 by sa mohol objaviť ako ďalší problém pre Petera, ktorý by neriešil už len to, ako zo seba striasť obvinenia a nebyť hľadaný číslo jeden. Riešil by už aj to, kto stojí za týmto výtvorom a prečo ho niekto vyrobil (a hlavne ako ho zastaviť). Jeho výzor taktiež určite neprispeje k tomu, aby sa po New Yorku nešírila panika a strach zo „zločinca Spider-Mana“.

Chameleon

Chameleon v animovanom seriáli Spider-Man z roku 1993
Zdroj: aminoapps.com

Táto postava je majster prestrojení a dokáže presvedčivo hrať iných. To znamená, že sa dokáže premeniť na kohokoľvek, čím sa dostane bližšie k cieľu. To by mohlo byť v ďalšom Spider-Manovi pre hlavného protagonistu naozaj stresujúce, pretože by nemohol veriť nikomu a ani by si nemohol byť istý, kto je vlastne kto. Bolo by naozaj zaujímavé vidieť túto postavu vo filme.

Zatiaľ vieme veľmi málo informácií o pripravovanom filme, čiže budúceho antagonistu môžeme len hádať. Určite to bude veľmi zaujímavý film, a to už len kvôli záveru Spider-Man: Ďaleko od domova. Ak sa termín začiatku nakrúcania neposunie, film by sme si mali pozrieť 16. júla 2021. Opäť v ňom uvidíme Toma Hollanda, Zendayu a mnoho ďalších obľúbených hercov. My sme na neho veľmi zvedavý a už teraz sa ho nevieme dočkať.

Čo si myslíte vy? Ktorý z týchto 6 zloduchov sa objaví vo filme Spider-Man 3? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -