Adam Savage z Mythbusters vás prevedie natáčaním filmu Alien: Covenant!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Adam Savage vás prevedie pľacom filmu Alien: Covenant!

Už 18. 5. príde do kín film, na ktorý všetci tak dlho čakáme. V poradí šiesty film zo série, Alien: Covenant sa odhaľuje stále viac a viac. Miesto toho, aby ste si pozerali nové a nové ukážky a klipy, ktoré vám toho odhalia zbytočne veľa, našli sme pre vás niečo zaujímavejšie! Nezaujímalo vás niekedy, ako a kde natáča Ridley Scott tento film? Samozrejme, ani v dnešnej dobe sa neskladá všetko z CGI a tak sa pozrieme na praktické efekty a pozadie filmu.

Kulisami a vlastne celým „behind the scenes“ filmu nás prevedie známy bývalí člen Mythbusters, Adam Savage. Ten kvôli jeho show „Tested“ zavítal do štúdia v Austrálii, kde sa pripravovali kulisy pre film. Prevedie nás vnútrom lode, ktorú dobre poznáme z Aliena alebo Promethea. Adam vysvetlil, že všetky kulisy sú postavené odznova, a nepoužívali sa pri natáčaní predošlých filmov. Vo videu dokonca môžeme vidieť, ako ešte všetko natierajú novými vrstvami, aby kulisy pekne vynikli. Vidíme dobre známe miesta ako napríklad „engineer’s chair„. Nenechám vás ďalej rušiť, nech vás prevedie životom Aliena samotný Adam Savage.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -