Kinohit AFTER sa vráti na veľké plátna. Pozrite si prvé zábery z očakávaného pokračovania

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Fanúšikovia fenomenálnej knižnej a filmovej série AFTER, ale aj všetci milovníci romantických filmov sa majú na čo tešiť. Producenti totiž zverejnili exkluzívne prvé zábery z tretieho dielu ságy s názvom AFTER: TAJOMSTVO. Snímka bude mať premiéru v roku 2021 a do slovenských kín ju prinesie distribučná spoločnosť BONTONFILM.

60-sekundový teaser trailer k filmu After: Tajomstvo, ktorý naznačuje ešte vášnivejšie, divokejšie pokračovanie vzťahu Tessy a Hardina, doslova priviedol všetkých priaznivcov knižnej série do varu. Z prvých zverejnených záberov je totiž zrejmé, že fanúšikovia sa dočkajú hneď niekoľkých kultových scén, ktoré poznajú z obľúbených kníh.

Teaser trailer na film After: Tajomstvo

Fenomén s názvom After sa zrodil na internete, kde autorka Anna Todd začala písať príbeh lásky slušného dievčaťa Tessy a „zlého chlapca“ Hardina. Jej texty si na voľne prístupnej platforme Wattpad získali viac ako miliardu prečítaní a tento nečakaný úspech vyústil do vydania 5-dielnej knižnej série a následne aj do natáčania celovečerných filmov. Z kníh sa stali bestsellery a z filmov kinohity. Dnes má sága After milióny čitateľov a divákov po celom svete.

Prvé dva sfilmované diely mali obrovský úspech aj v slovenských kinách. Začiatok filmovej série s názvom After: Bozk v roku 2019 oslovil takmer rovnaký počet divákov ako úvodná časť ságy Twilight. Druhý diel After: Sľub prišiel do slovenských kín v septembri minulého roka a aj napriek nepriaznivej situácii a mnohým obmedzeniam v dôsledku pandémie koronavírusu dosiahol fantastickú návštevnosť a porazil aj hollywoodsky veľkofilm Tenet, uvedený do kín v rovnakom období.

After: Tajomstvo
Zdroj: Bontonfilm

Na čo sa zameria príbeh tretej časti?

Nové filmové pokračovanie s názvom After: Tajomstvo, na ktoré už fanúšikovia netrpezlivo čakajú, sľubuje nečakané odhalenia o rodinách Tessy i Hardina a tvrdý boj o budúcnosť ich vzťahu. Tessin život sa rozpadáva. Vie, že Hardin ju miluje a urobí všetko preto, aby ju chránil, avšak niekoho ľúbiť a dokázať s ním žiť nie je to isté. Tessu vyčerpáva nekonečný kruh záchvatov žiarlivosti, nepredvídateľného hnevu a odpúšťania. Silu jej citu k Hardinovi už nikdy neprekoná iný muž, nie je však načase posunúť sa ďalej?

V hlavných úlohách filmu After: Tajomstvo sa podobne ako v dvoch predchádzajúcich dieloch predstavia charizmatický Hero Fiennes Tiffin zo známej herecko-režisérskej rodiny a šarmantná Austrálčanka Josephine Langford. Novinkou je obsadenie držiteľky Oscara a Zlatého glóbusu Miry Sorvino, ktorá si v snímke After: Tajomstvo zahrá Tessinu mamu Carol, a mladého amerického herca Cartera Jenkinsa, známeho napríklad z romantickej komédie Valentín či rodinného filmu Príšerky v podkroví. Ten stvárni postavu Roberta, ktorý zamieša karty vo vzťahu medzi Tessou a Hardinom. V novinke After: Tajomstvo sa teda môžeme tešiť aj na ďalší milostný trojuholník.

Podľa nadšených reakcií fanúšikov na sociálnych sieťach predznamenáva nový teaser trailer doposiaľ najlepšiu filmovú adaptáciu zo série After. Či to tak naozaj bude, sa dozvieme až v kinách. Veríme, že už čoskoro…

Zdroj: TS Bontonfilm

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -