Poznáte každého? Najlepší mladí herci v Hollywoode pod 30 rokov

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Najlepší mladí herci v Hollywoode, ktorí nemajú ani 30 rokov

Hollywood potrebuje nové tváre na to, aby upútal pozornosť divákov po celom svete. Lenže nie všetci mladí herci sa dokážu presadiť, pretože ak môžeme niečo povedať na 100 %, tak to, že v Hollywoode je neskutočná konkurencia. Každý si chce žiť svoj život slávnej filmovej hviezdy. A týmto mladým mužom to skutočne bolo dopriate. Alebo si skôr vybojovali svoje miesto v Hollywoode vďaka svojmu talentu a odhodlanosti.

Dnes vám ukážeme podľa nášho názoru tých najtalentovanejších mladých hercov v Hollywoode, ktorí ešte majú celú mladosť pred sebou. Ktorá hviezda zo série MCU či seriálu Stranger Things sa objaví v tomto rebríčku?

5. Hero Fiennes Tiffin (nar. 1997)

hero fiennes tiffin
Zdroj: themoviedb.org

Zrejme si mnohí z nás spomínajú na mladého Lorda Voldemorta v 6. časti kultovej série Harry Potter. Hero Fiennes Tiffin si zahral práve Toma Riddlea, a to v sirotinci, v ktorom ho navštívi sám Albus Dumbledore, aby ho vzal do Rokfortu.

Treba podotknúť, že aj keď sa Hero dostal k tejto úlohe vďaka rodinným stykom (Ralph Fiennes je jeho strýko), svoju rolu zvládol na výbornú. Talent a prirodzenú charizmu potvrdil v romantickej sérii After, vďaka ktorej sa stal komerčnou megahviezdou. Jednoznačne tu máme novú hviezdu romantických komédií a jedného z idolov súčasnej generácie.

4. Jacob Tremblay (nar. 2006)

izba jacob tremblay
Zdroj: themoviedb.org

Jacob Tremblay ešte nie je plnoletý, no už toho v Hollywoode dosiahol oveľa viac ako poniektorí starší herci. Zahral si v oscarovom filme Izba po boku Brie Larson, lenže najväčšie uznanie získal za stvárnenie chlapca menom August Pullman vo svetovo uznávanej dráme Obyčajná tvár.

V tomto filme si zahral po boku hviezd ako Julia Roberts či Owen Wilson. Rolu chlapca so zdeformovanou tvárou, ktorý sa snaží zapadnúť medzi „normálne deti“ v škole, zvládol úžasne. Vyslúžil si nielen nadšené ohlasy divákov, ale aj kritikov a rozhodne patrí medzi najväčšie mladé talenty.

3. Finn Wolfhard (nar. 2002)

finn wolfhard
Zdroj: themoviedb.org

Kto by nepoznal jednu z najväčších hviezd svetovo uznávaného megahitu Stranger Things. Okrem tohto seriálu si Finn strihol rolu Richieho Toziera vo filme To, ktorý adaptoval príbeh Stephena Kinga. To sa mu však zdalo málo, preto sa pridal k už tak skvelému obsadeniu (McKenna Grace, Bill Murray, Paul Rudd) pokračovania slávnej sci-fi série Krotitelia duchov s podtitulom Dedičstvo. Z Finna je už teraz veľká hollywoodska hviezda, a to má ešte len málo cez 20 rokov.

2. Tom Holland (nar. 1996)

tom holland
Zdroj: themoviedb.org

Celkovo najmladší predstaviteľ Spider-Mana si vďaka úlohe Petera Parkera vyslúžil rešpekt divákov a kritikov. Vďaka prirodzenej charizme a dobrému výzoru si získal srdcia fanúšikov po celom svete a pod jeho taktovkou sa legendárny komiksový hrdina vrátil do Marvelu v tej najlepšej forme.

Okrem toho, že sa navždy zapísal do dejín série MCU, si zahral vo filme Rona Howarda V srdci mora, v dobrodružnej komédii podľa úspešnej počítačovej hry Uncharted s Markom Wahlbergom a vo hviezdami nabitom (Robert Pattinson, Harry Melling, Sebastian Stan) trileri od Netflixu The Devil All The Time. Obľúbený herec získava úlohy v blockbusteroch ako na bežiacom páse.

1. Timothée Chalamet (nar. 1995)

duna timothee chalamet
Zdroj: themoviedb.org

Hviezda oscarovky Daj mi tvoje meno, epického sci-fi Duna či kriticky úspešnej adaptácie Malé ženy. Timothée Chalamet je na najlepšej ceste stať sa jedným z najobľúbenejších hercov súčasnosti a budúcim velikánom Hollywoodu.

Okrem týchto uznávaných a komerčne úspešných filmoch si zahral aj v projekte od Netflixu režiséra Adama McKaya Don’t Look Up, s herečkou Saoirse Ronan vo filme Grety Gerwig Lady Bird a v kultovom filme slávneho Christophera Nolana Interstellar. Fanúšikovia sa však už teraz nevedia dočkať pokračovania komerčného megahitu Duna, v ktorom si Timothée zahral hlavnú postavu. Na prosperujúcu kariéru tohto mladého herca je skrátka radosť pozerať.

Súhlasíte s naším zoznamom najlepších mladých hercov pod 30 rokov? Zabudli sme na niekoho? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -