Vieme, aký film zrežíruje John Krasinski po jeho úspechu s názvom Tiché miesto!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Skoro celý svet tomuto hitu už prepadol, no my na Slovensku sa ho dočkáme až 3. mája. Samozrejme, reč je o filme Tiché miesto/A Quiet Place, ktorý si na portáli Rotten Tomatoes drží krásne hodnotenie 95%. Bezprostredne sa tak stáva zatiaľ najlepším hororom tohto roka. Sami to poznáte – V kinosále na horore nie je nič horšie, ako úplné ticho. A práve na tomto faktore je založená podstata celého filmu. O réžiu a zároveň hlavnú úlohu sa postaral John Krasinski (The Office), a jeho filmovú manželku si zahrala aj jeho reálna manželka – Emily Blunt (Na hrane zajtrajška). Iba chvíľu po tomto veľkom úspechu už poznáme Krasinskeho ďalší projekt! A nebude to pokračovanie Tichého miesta…

film tiché miesto
Zdroj: bloody-disgusting.com

Aký film zrežíruje John Krasinski tentoraz?

Portál THR potvrdil, že sa Krasinski opäť spája s producentmi filmu Tiché miesto – Teda s Michaelom Bayom, Bradom Fullerom a Andrewom Formom. Bude to kvôli sci-fi thrilleru Life on Mars, ktorý si zrežíruje najbližšie. Rovnako ako pri filme Tiché miesto, aj túto snímku by mala distribuovať spoločnosť Paramount Pictures. Celý tím sa teda opäť spojí. Krasinski údajne našiel tento príbeh úplne sám a doniesol ho štúdiu Platinum Dunes. Zatiaľ však nie je známe, či si vo filme aj zahrá, alebo či ho napíše. Vôbec si sme sa však nesťažovali, pokiaľ by sa o scenár opäť postaral. Poďme sa teda pozrieť na to, aký príbeh si pre nás film pripraví.

Film Life on Mars bude založený na krátkom príbehu od Cecil Castellucci s názvom We Have Always Lived on Mars. Príbeh sa točí okolo ženy, ktorá je jednou z niekoľko potomkov ľudskej kolónie, ktorá opustila planétu Zem a išla na Mars. Sama je prekvapená, že sa dá v atmosfére Marsu voľne dýchať. Ako sa vyvinie katastrofa, kvôli ktorej na tejto planéte so svojim tímom uviazla?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -