Do hry Among Us prichádza nová mapa. Jej odhalenie prebehne na akcii The Game Awards 2020

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jeden z hlavných hostí The Game Awards 2020 Geoff Keighley, oznámil, že na odovzdávaní cien herného priemyslu bude odhalená nová mapa vysoko návykovej hry Among Us.

Obľúbenú Hru Among Us obohatí nová mapa

Mapa, ktorú ešte začiatkom roka podpichoval vývojár InnerSloth, je sústredená okolo úplne nového prostredia a obsahovať má niekoľko jedinečných oblastí, ako aj hŕstku zaujímavých úloh. Vývojár oznámil, že sa nechal inšpirovať jeho predchádzajúcou hrou The Henry Stickmin Collection a dočkáme sa veľkého počtu prekvapení.

Among Us nová mapa
Zdroj: rockpapershotgun.com

Získa Among Us prestížne ocenenie?

Tento rok zabojuje Among Us hneď v dvoch kategóriách vrátane „najlepšej mobilnej hry„, kde sa postaví proti neľahkej konkurencii – Call of Duty Mobile, Genshin Impact, Legends of Runeterra a Pokemon Cafe Mix.

Druhou kategóriou je „najlepšia multiplayerová hra„, v ktorej taktiež nájdeme niekoľko náruživých kandidátov na víťaza – Animal Crossing: New Horizons, Call of Duty: Warzone, Fall Guys a Valorant.

Among Us sa momentálne radí medzi špičku v obľúbenosti, či už na mobilných zariadeniach alebo na PC. No určite sa zhodneme na tom, že silnejšie zastúpenie má jednoznačne na PC a hru nájdeme v rebríčku top 5 na zozname nejedného streamera.

hra among us nová mapa The Game Awards 2020
Zdroj: polygon.com

The Game Awards 2020 prebehne digitálne

Ako už bolo avizované dávnejšie, udalosť bude prebiehať v digitálnej verzii z dôvodu pandémie COVID-19. To znamená, že fanúšikovia sa nemôžu udalosti zúčastniť fyzicky a všetko budú sledovať z pohodlia domova.

Svojou prítomnosťou poteší aj herec Tom Holland (Spider-Man: Ďaleko od domova), ktorý by sa mal so svetom podeliť s novými detailmi o pripravovanej filmovej adaptácii akčnej hry Uncharted.

Chýbať nebude ani množstvo odhalení, ktoré sa stali tradíciou už z minulých ročníkov. Takže sa máme na čo tešiť, a ak vám náhodou event utečie, nemajte obavy. O výsledkoch vás budeme informovať. The Game Awards 2020 sú naplánované na 10. decembra.

Uspeje nová mapa v hre Among Us medzi hráčmi? Názor na túto tému nám môžete zanechať dole v komentároch.

Zdroj: thegameawards.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -