State Of Play: Among Us prichádza na PlayStation; 15 minút z nového Ratchet & Clank a viac

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Aprílový State of Play

Aprílová prezentácia State of Play od Sony prebehla počas včerajšieho večera. Hlavným bodom pozornosti bol titul Ratchet & Clank: Rift Apart, ktorý vychádza už 11. júna. Svoj priestor dostal aj PS5 upgrade akčnej adventúry Subnautica: Below Zero a príchod obľúbeného Among Us na konzoly PlayStation.

Among Us na PlayStation, Ratchet & Clank a viac

Pred pár dňami nám vývojári z Insomniac Games priniesli gameplay trailer na PS5 exkluzivitu Ratchet & Clank: Rift Apart. Nadväzuje naň nový, až 15-minútový gameplay priamo z hry. Predstavuje nám nové zbrane, vybavenie a mechaniky, ktoré budeme využívať v meste Nefarious City. A vyzerá to nádherne!

Dobrodružný titul Subnautica: Below Zero dostane upgrade na PlayStation 5. Ten podporuje až 4K rozlíšenie a funkcionalitu ovládaču DualSense – haptickú odozvu. Nový trailer bol tiež súčasťou prezentácie.

Priestor dostalo aj štúdio Innersloth s ich stále populárnym Among Us. Ten sa po troch rokoch od vydania konečne dostane na konzoly PlayStation 4 a PlayStation 5 neskôr tento rok. Špecifický dátum vydania však odhalený nebol. Potvrdený bol online multiplayer a crossplay naprieč všetkými platformami.

Ktorá novinka zo včerajšej prezentácie váš potešila najviac? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: gamespot.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -