Angry Birds vo filme sú späť! Pozrite si prvý trailer na očakávané pokračovanie

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Z najhorších nepriateľov je ešte horší tím! Úspešný animák Angry Birds vo filme, ktorú v slovenských kinách videlo vyše 100 000 divákov, prichádza s pokračovaním s názvom Angry Birds vo filme 2. Pozrite si jeho prvý trailer, ktorý prezrádza, že vo svete Vtákov a Krochkáčov existuje aj záhadný tretí ostrov, ktorého obyvatelia predstavujú pre našich hrdinov novú hrozbu. Ak sa chcú zachrániť, musia sa odvekí súperi spojiť… a to nemusí dopadnúť vôbec dobre!

Angry Birds vo filme sú späť! Pozrite si prvý trailer

V novinke Angry Birds vo filme 2 sa vrátia všetky vaše obľúbené postavy z pôvodného filmu spolu s hlasmi známych slovenských hercov. Hlavného hrdinu Reda bude opäť dabovať slovenský herec a komik Peter Sklár, trojica jeho kamarátov Chuck, Bomb a Mocný orol bude v slovenčine znieť ako Vladimír Kobielsky, Daniel Dangl a Peter Marcin. Ich kedysi nepriateľovi – teraz novému spojencovi – Krochkáčovi Leonardovi, prepožičia hlas Dušan Szabó

Nový film podľa populárnej hry je režijným debutom dvojice Thurop Van Orman a John Rice, ktorí v minulosti pracovali napríklad na kultových seriáloch Adventure Time, Rick a Morty či Powerpuff Girls. Scenáristom filmu je Peter Ackerman, ktorý má na svedomí dnes už kultovú animovanú sériu Doba ľadová.

Angry Birds vo filme 2
Zdroj: itafilm

Animák Angry birds vo filme 2 sa v našich akinách objaví so slovenským dabingom3. októbra 2019. Na vaše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -