TraileryTrailery

Animovaná Rodina Addamsovcov prichádza s prvým trailerom!

Existuje vôbec niekto, kto by nemal príjemné spomienky na filmy Rodina Addamsovcov? Postavy ako strýko Fester, Lurch či Vec sú dnes už legendárnymi. Počas 60. rokov sme sa dočkali úspešného televízneho seriálu, zatiaľ čo v 90. rokoch prišli dva filmy. Bohužiaľ, odvtedy sa Addamsovci neukázali na malej a ani veľkej obrazovke.

Režisér Tim Burton chcel v roku 2013 vytvoriť stop-motion animovanú verziu, čo by bolo naozaj úžasné, no nakoniec z toho zišlo. To nás dostáva až ku projektu, ktorý bol ohlásený v roku 2017. Dnes sme sa tak konečne dočkali prvého traileru na animovanú Rodinu Addamsovcov, ktorú uvidíme už tento rok! Máme sa na čo tešiť?

Animovaná Rodina Addamsovcov je tu!

Prvá ukážka dokazuje, že áno. Na režisérskej stoličke sedia Conrad Vernon a Greg Tiernan, ktorí majú na konte filmy ako Buchty a klobásy, Shrek 2 či Madagaskar 3. Je vidno, že si zobrali značnú inšpiráciu originálnou komiksovou sériou od Charlesa Addamsa. Napríklad taký Gomez vyzerá presne ako jeho komiksová verzia postavy, ktorú po prvýkrát predstavili ešte v roku 1938.

Tým hlavným lákadlom na film sú však mená, ktoré postavám prepožičali svoje hlasy. Tešiť sa môžeme na Oscara Isaaca ako Gomez, Charlize Theron ako Morticia, Chloe Grace Moretz ako Wednesday, Finna Wolfharda ako Pugsley, Nicka Krolla ako strýko Fester alebo Bette Midler ako stará mama!

Pri týchto menách je dabovaná verzia filmu neuveriteľným hriechom. Každopádne, film si v kinách užijeme už 11. októbra!

Zdroj: movieweb.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Mrazivý trailer na nový psychologický horor The Lodge otestuje váš zdravý rozum

  FilmyTrailery

  Legendárny prvý Pokémon film príde na Netflix v novom 3D prevedení

  SeriályTrailery

  Zoë Kravitz hľadá svojich ex priateľov v novom romantickom seriáli High Fidelity

  FilmyTrailery

  Daniel Radcliffe to v traileri na film Guns Akimbo poriadne roztočí

  Pridaj komentár