Animovaná Rodina Addamsovcov prichádza s prvým trailerom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Existuje vôbec niekto, kto by nemal príjemné spomienky na filmy Rodina Addamsovcov? Postavy ako strýko Fester, Lurch či Vec sú dnes už legendárnymi. Počas 60. rokov sme sa dočkali úspešného televízneho seriálu, zatiaľ čo v 90. rokoch prišli dva filmy. Bohužiaľ, odvtedy sa Addamsovci neukázali na malej a ani veľkej obrazovke.

Režisér Tim Burton chcel v roku 2013 vytvoriť stop-motion animovanú verziu, čo by bolo naozaj úžasné, no nakoniec z toho zišlo. To nás dostáva až ku projektu, ktorý bol ohlásený v roku 2017. Dnes sme sa tak konečne dočkali prvého traileru na animovanú Rodinu Addamsovcov, ktorú uvidíme už tento rok! Máme sa na čo tešiť?

Animovaná Rodina Addamsovcov je tu!

Prvá ukážka dokazuje, že áno. Na režisérskej stoličke sedia Conrad Vernon a Greg Tiernan, ktorí majú na konte filmy ako Buchty a klobásy, Shrek 2 či Madagaskar 3. Je vidno, že si zobrali značnú inšpiráciu originálnou komiksovou sériou od Charlesa Addamsa. Napríklad taký Gomez vyzerá presne ako jeho komiksová verzia postavy, ktorú po prvýkrát predstavili ešte v roku 1938.

Tým hlavným lákadlom na film sú však mená, ktoré postavám prepožičali svoje hlasy. Tešiť sa môžeme na Oscara Isaaca ako Gomez, Charlize Theron ako Morticia, Chloe Grace Moretz ako Wednesday, Finna Wolfharda ako Pugsley, Nicka Krolla ako strýko Fester alebo Bette Midler ako stará mama!

Pri týchto menách je dabovaná verzia filmu neuveriteľným hriechom. Každopádne, film si v kinách užijeme už 11. októbra!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -