Filmy

Kto je záporákom vo filme Ant-Man and the Wasp a prečo by sa mal kvôli tomu Iron Man hnevať?

Prvý Ant-Man and the Wasp trailer nám predstavil svojho záporáka! O koho ide?

Bolo to síce iba na chvíľu, no prvý pohľad na nového Marvel záporáka sme dostali už v prvom traileri. Ak ste boli pozorní, určite si ho všimli, ak nie, tak sa pozrite na obrázok nižšie. Ako už asi isto tušíte, áno aj tento záporák má korene v Marvel komiksoch, avšak, film sa ho tentoraz snažil trošku pozmeniť. Kto to teda je, v čom je iný oproti komiksu a prečo by sa mal Iron Man hnevať?

Meno tohto záporáka je Ghost, no a v tomto momente o ňom prestávame vravieť ako o záporákovi a začneme hovoriť v ženskom rode, teda záporáčke. Presne tak, v komiksoch je síce Ghost chlap no v tomto filme pôjde o ženu, konkrétne o herečku Hannah John-Kamen, ktorú si tento rok užijeme vo filmoch Ready Player One a Tomb Raider. Prečo sa Marvel rozhodol o takúto zmenu? Nuž, film bude zameraný predovšetkým na Wasp, takže určite to bude mať čo do činenia s tým.

Ghost, záporák filmu Ant-Man and the Wasp

Ghost, záporák filmu Ant-Man and the Wasp; Zdroj: twitter.com

Čo má teda Ghost spoločné s Iron Manom? V komiksoch ide o totižto jeho záporáka a nie Ant-Manovho. Prečo si ho teda do filmu ukradol Ant-Man? My si myslíme, že ide o menšiu odplatu, keďže vo filme Avengers: Age of Ultron vytvoril Ultrona Tony Stark, a pritom toho má v komiksoch na svedomí Hank Pym, pôvodný Ant-Man. Čo teda Ghost dokáže?

Ako napovedá už jeho názov, keďže ide v podstate o ducha, vie prechádzať cez pevné objekty a vie byť nevideteľný. Navyše je nesmierne inteligentný, je vývojár a skvelý hacker. Jeho poslanie? Ničiť korporátne spoločnosti. To znamená, že v tomto filme pôjde o viac než dobrého záporáka, keďže očividne sú naše hlavné postavy v prvom traileri na úteku aj s ich zmenšenou spoločnosťou. Pravdepodobne nás teda čaká zaujímavý film, kde sa budeme biť o to, kto túto “malú” spoločnosť nakoniec dostane, a to myslíme doslova.

Tešíte sa na Ant-Man and the Wasp? Čo vravíte na záporáka menom Ghost? Máme sa tešiť na skvelé pokračovanie? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár