Kto je záporákom vo filme Ant-Man and the Wasp a prečo by sa mal kvôli tomu Iron Man hnevať?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý Ant-Man and the Wasp trailer nám predstavil svojho záporáka! O koho ide?

Bolo to síce iba na chvíľu, no prvý pohľad na nového Marvel záporáka sme dostali už v prvom traileri. Ak ste boli pozorní, určite si ho všimli, ak nie, tak sa pozrite na obrázok nižšie. Ako už asi isto tušíte, áno aj tento záporák má korene v Marvel komiksoch, avšak, film sa ho tentoraz snažil trošku pozmeniť. Kto to teda je, v čom je iný oproti komiksu a prečo by sa mal Iron Man hnevať?

Meno tohto záporáka je Ghost, no a v tomto momente o ňom prestávame vravieť ako o záporákovi a začneme hovoriť v ženskom rode, teda záporáčke. Presne tak, v komiksoch je síce Ghost chlap no v tomto filme pôjde o ženu, konkrétne o herečku Hannah John-Kamen, ktorú si tento rok užijeme vo filmoch Ready Player One a Tomb Raider. Prečo sa Marvel rozhodol o takúto zmenu? Nuž, film bude zameraný predovšetkým na Wasp, takže určite to bude mať čo do činenia s tým.

Ghost, záporák filmu Ant-Man and the Wasp
Ghost, záporák filmu Ant-Man and the Wasp; Zdroj: twitter.com

Čo má teda Ghost spoločné s Iron Manom? V komiksoch ide o totižto jeho záporáka a nie Ant-Manovho. Prečo si ho teda do filmu ukradol Ant-Man? My si myslíme, že ide o menšiu odplatu, keďže vo filme Avengers: Age of Ultron vytvoril Ultrona Tony Stark, a pritom toho má v komiksoch na svedomí Hank Pym, pôvodný Ant-Man. Čo teda Ghost dokáže?

Ako napovedá už jeho názov, keďže ide v podstate o ducha, vie prechádzať cez pevné objekty a vie byť nevideteľný. Navyše je nesmierne inteligentný, je vývojár a skvelý hacker. Jeho poslanie? Ničiť korporátne spoločnosti. To znamená, že v tomto filme pôjde o viac než dobrého záporáka, keďže očividne sú naše hlavné postavy v prvom traileri na úteku aj s ich zmenšenou spoločnosťou. Pravdepodobne nás teda čaká zaujímavý film, kde sa budeme biť o to, kto túto „malú“ spoločnosť nakoniec dostane, a to myslíme doslova.

Tešíte sa na Ant-Man and the Wasp? Čo vravíte na záporáka menom Ghost? Máme sa tešiť na skvelé pokračovanie? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -