Hrôzostrašný klaun Pennywise sa prikráda do našich domovov! Desivé figúrky vám nedajú spať a túžiť po nich bude iba pravý fanúšik hororu…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Niečo cez 27 rokov do minulosti herec Tim Curry oživil hrôzostrašne monštrum spisovateľa Stephena Kinga v miniseriáli stanice ABC. Ikonickú rolu antagonistu príbehu TO (IT) minulý rok prevzal herec Bill Skarsgård a fanúšikov vydesil a zároveň ohromil v hororovom blockbusteri režiséra Andyho Muschiettiho. Do kín sa rozbehol s rekordnými číslami a vzišiel z nich s titulom štvrtého najlepšie zarábajúceho R-rated filmu vôbec. Celosvetovo si úspešný remake zarobil cez 700 miliónov dolárov, čo malo za následok ohlásenie pokračovania, na ktoré sa všetci veľmi tešíme.

Zdroj: pursuenews.com

Fanúšikovský ošiaľ, ktorý spôsobil zaujímavý klaun Pennywise, prirodzene zapríčinil nárast záujmu o filmový tovar s tvárou tejto postavy. Vďaka veľmi veľkému finančnému potenciálu, ktorý To predviedlo v kinách, franšíza nemala problém so zabezpečením spolupráce so spoločnosťou NECA – ktorá prevažne vyrába kvalitné zberateľské figúrky. Doteraz už nás firma navnadila na takmer 20-centimetrového Pennywisea od Skarsgårda. Keď však spoločnosť začala na Twitter pridávať fotky z prvého dňa veľtrhu hračiek, aj fanúšikovia originálneho klauna od Tima Curryho sa potešili!

Klaun Pennywise figúrky

Prostredníctvom oficiálneho Twitter účtu firmy NECA sme mohli zbadať obe verzie Pennywisea. Figúrky teda oficiálne dostanú ako nový Skarsgårdov klaun, tak aj originálny z roku 1990. Tu sú obe fotografie 7-palcových zberateľských figúrok, ktoré si na poličku dá každý pravý fanúšik hororu:

Navyše bude šanca tieto figúrky zakúpiť v špeciálnej edícii, ktorá zahŕňa aj ďalší pár rúk (pazúrov) a dokonca aj ďalšie hlavy (až tri pre Curryho klauna a dve pre Skarsgårdovu verziu). Firma taktiež potvrdila, že figúrky budú 7-palcové (18 cm), aj keď už bola predstavená aj špeciálna verzia v štvrtinovej veľkosti Pennywiseateda postavičky Skarsgårda s výškou 18 palcov (46 cm). Samozrejme, aj tá bude na predaj, ak o ňu bude veľký záujem. Pre rezervovanejších zberateľov prichádzajú tri nové Funko Pop! figúrky Pennywisea, ktoré však nie sú o nič menej desivé.

Zdroj: funko.com

Tak či onak sa fanúšikovia môžu tešiť z akýchkoľvek oficiálnych figúrok, ktoré dostanú. Taktiež môžeme očakávať, že stále ide len o začiatok návalu „merchu“ klauna Pennywisea.

Zdroje: toyark, twitterfunko

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -