Dozvedáme sa, proti komu bude Aquaman bojovať vo svojom sólovom filme

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

James Wan a jeho Aquaman – konečne sa odhaľuje rúško tajomstiev. Jason Momoa sa už vžil do role hydrofilného superhrdinu a onedlho začína pred-produkcia. Teraz sa už konečne dozvedáme niečo o príbehu filmu, lepšie povedané o jeho záporákovi.

Obľúbenec Wana Patrick Wilson si zahrá rolu Aquamanovho zlého polovičného brata Orma – Ocean Mastera. James Wan a Wilson sú duchovne prepojení skrz hororové filmové série V zajatí démonov a Insidious.

Ak si neviete vybaviť jeho tvár, tu je Patrick Wilson
Ak si neviete vybaviť jeho tvár, tu je Patrick Wilson

Portál Deadline nám odhaľuje, že hrdina aj záporák filmu doň boli zasadení Zackom Snyderom. Vo filme Batman v Superman sa objavil Momoa, ktorého príbeh pomáhal vymyslieť Snyder sám. Aj Wilson sa vo filme objavil, a to ako hlas prezidenta, ktorý schvaľuje použitie nukleárnej zbrane na Supermana a Doomsdaya.

Pre Wilsona to znamená rolu supervillaina v zdieľanom komiksovom vesmíre. Raz sa už do niečoho podobného vydal, no nakoniec od toho upustil a od Ant-Mana odišiel spolu s režisérom Edgarom Wrightom. Taktiež pre neho kreatívne mysle od DC nie sú cudzí ľudia. Okrem dlhej histórie s Jamesom Wanom si Wilson zahral aj vo filmovej adaptácii Watchmen, režírovanej Zackom Snyderom. Film bol v čase vydania, podobne ako Batman v Superman ostro kritizovaný.

Aquaman, odklad a Wilson

Nedávno sme sa dozvedeli, že film nakoniec vyjde o štvrť roka neskôr. Dúfame teda, že Wilson bude mať dosť času a poriadne sa pripraví na svoju rolu a neodstúpi od nej ako od Marvelovského Ant-Mana. 

Aquaman sa do kín dostane 5. októbra 2018. Tešíte sa? :)

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -