Assassin´s Creed a Vikingovia? Kde bude zasadený nový diel tejto populárnej hernej série?

Nenechajte si ujsť

Rím alebo Japonsko?

Popravde, všetci sme čakali, že tú vynikajúcu sériu uvidíme smerovať niekam inam. Po skvelej gréckej „Odyssey“ (nechcel som ju hrať, priveľa RPG prvkov, čáry/máry, avšak, nakoniec ma doslova pohltila) by bolo najlogickejšie sa presunúť priamo do starovekého Ríma. Avšak nielen ja, ale aj celá hráčska komunita sme dúfali, že sa konečne pozrieme aj do vytúženého Japonska. Veď kto už len môže byť lepší „assassin“ ako samotní ninjovia?

Zdroj: neogaf.com

Japonsko ponúka svojou históriou priveľa možností, kam by sme sa mohli pozrieť. Chladnokrvných ninja klanov bolo priveľa. Krajinou sa túlali samurajovia, či Roninovia. A krvavých bitiek na ostrove bolo nespočetne.

Zdroj: artstation.com

K tomu je Japonsko nádherné. Budovy, chrámy, lesy, starostlivosť a precíznosť o všetko naokolo. Mnoho filmov ako Posledný samuraj, Zatoichi a iné, nám doslova vyrazili dych. Jediné čo nám ostáva sú artworky autorov. A možno je medzi nimi aj niečo nepoužité z pripravovanej hry?

Zdroj: artstation.com

Ubisoft čakal pridlho…

Možno vývojárska firma čakala s Japonskom až pridlho. Až príliš veľa novo vydaných titulov sa odohráva práve v tejto krajine. Spomeniem ultra ťažkého Nioha (keby nemám sieťku na okne, tak joypad zahodený od nervov už nikdy nenájdem), alebo Sekiro: Shadow Die Twice. 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=4OgoTZXPACo]

A plány Ubisoftu určite doslova zabil gameplay na hru Ghost of Tsushima. Presne takto som si totiž nového Assassina v Japonsku predstavoval. Kvalitným spracovaním hry, spôsobom súbojov ale aj brutalitou a krvou…

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=IqMKxmaQlI4]

Assassin´s Creed: Kingdom

Ubisoft rád skrýva vo svojich hrách „Easter Eggy“. V Division 2 si hráči všimli obrázok nižšie. Na ňom vidíme Nórskeho bojovníka, ktorý drží v ruke „Apple of Eden“. Práve toto „jablko“ bolo hýbateľom jednotlivých hier zo sveta Assassin´s Creed. Taktiež tam vidíme nápis „Valhalla,“ čo je miesto kam prichádzajú po smrti hrdinovia.

Zdroj: kitguru.net

Rôzne zdroje tvrdia, že toto je obrázkový teaser na novú hru v roku 2020. Čo by znamenalo jej príchod na novej generácii konzól. A my sa strašne tešíme. Prečo? Za naj hru roku 2018 bola vyhlásená práve exkluzivita na PS4 a to „God Of War“. V nej milovaný drtič a vrah bohov Kratos rozbil so svojím synom všetko, čo mu prišlo do cesty. Áno v severskej krajine!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=K0u_kAWLJOA]

Kde by ste chceli vidieť pokračovanie Assassin´s Creed vy? Ja by som sa zasmial, keby niekomu prišiel ako dobrý nápad spraviť Assassina z nášho Jurka Jánošíka.

Zdroje: wall.alphacoders.com, neogaf.com, kitguru.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -