v ,

Trailer na huličskú komédiu Baked in Brooklyn s nádhernou Alexandrou Daddario

Baked in Brooklyn
Zdroj: youtube.com

Názov komédie “Spečený v Brooklyne” hovorí za všetko. Aj tak ste všetci na tento článok klikli iba kvôli sexy Alexandre Daddario, tak prejdime rovno k veci. Tá je vraj jediný dôvod, prečo sa na túto komédiu pozrieť. Jej “oči” ma donútili nájsť si dátum premiéry, pričom som zistil že film v USA premiéroval už 14. októbra, takže v kine jej nádherné telo asi neuvidíme. No dobre, dosť o nej, povedzme si dačo o filme Baked in Brooklyn.

Baked in Brooklyn je romanticko-huličskou komédiou

David má v New Yorku dobrú prácu, ale povedzme si pravdu, je to New York. Vždy sa nájde niekto lepší. A tak dostane vyhadzov, pričom nevie, v čom by mohol byť práve on najlepší. Netrvá dlho a zistí, že mu dobre ide ilegálna práca, a to predávanie trávy. Online biznis ide ako po masle až dovtedy, dokým nestretne dievča menom Kate, ktoré mu zmení život. Po tom čo Davidovi tento biznis prerastie cez hlavu, Kate chce, aby s ním skončil.

Baked in Brooklyn

Davida si zahrá herec Josh Brener (Stážisti, Big Bang Theory). Jeho priateľku Kate si nezahrá nikto iný, než nádherná a sexy Alexandra Daddario. Tú môžete poznať napríklad zo seriálu True Detective (vy viete na čo myslím) alebo American Horror Story. Vedľajšie role si zahrajú Tovah FeldshuhLindsay BroadAl Sapienza. Režisérom je Rory Rooney, ktorý sa doposiaľ postaral iba o krátky film The Magic.

Tak čo, zaujal Vás film alebo iba krásna Alexandra?

Čo si o článku myslíte?

Napísal Adam Martiš

Ujo si zo mňa robí srandu a podpichuje ma, pretože stále chodím do kina a pozerám filmy - Že prečo radšej nehrávam futbal. Nuž, filmy a seriály sú pre mňa tak ako záľubou, tak aj oddychom.

Roky v redakcií

Pridaj komentár