Drzo šteklivá (anti)romantická komédia odhaľuje prvý trailer

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je to zvláštne, ale niekedy náklonnosť prejavujeme tým, že druhého svojím spôsobom trápime. Na vzájomnej nevraživosti hlavných protagonistov je postavená aj drzo šteklivá (anti)romantická komédia Miluje ma, nemiluje ma (Anyone But You), ktorá rozosmeje kiná v decembri. Režisér Will Gluck si z romantických predstáv uťahuje už dlhšie. Na konte má Ide len o sex s Justinom Timberlakom a Milou Kunis o nezáväznom kamarátstve s výhodami. Alebo Ľahko ju zbaliť s Emmou Stone, ako stredoškolské klebety z nudnej mileniálskej šprtky spravia najžiadanejšiu dračicu.

Miluje ma, nemiluje ma dostanú Bea a Ben pozvánku na romantickú svadbu spoločnej kamarátky v Austrálii. Na tom by nič nebolo, keby Ben pre Beu nebol kreténom a Bea pre Bena nočnou morou. Už od školy sa srdečne nenávidia, ako sa na správnych úhlavných nepriateľov patrí. Aby na svadbe vyzerali lepšie pred svojimi ex, nočná mora a kretén sa radšej rozhodnú vystupovať navonok ako pár. Je to stále prijateľnejšia katastrofa, než byť za single lúzrov. S pretvárkou a neprestajným podpichovaním samozrejme o iskrivý vývoj udalostí nie je núdza, až vzájomná nevraživosť nezadržateľne začne prerastať v niečo iné.

V úlohe Bey uvidíme Sydney Sweeney, divákom známu ako večne ofučanú tínedžerku z White Lotus, či vzťahovú smoliarku z EufórieBena hrá Glen Powell, ktorého slovenské publikum mohlo vidieť v Top Gun: Maverick.

Synopsa

„Drzá romantická komédia od režiséra filmu Ide len o sex predstavuje Sydney Sweeney (Eufória, White Lotus) a Glena Powella (Top Gun: Maverick) ako bývalých spolužiakov, ktorí sa na strednej neznášali. Po rokoch sa opäť stretnú na svadbe ich spoločnej kamarátky a musia predstierať, že sú milenci.“

Ako sa vám páči prvá ukážka na romantickú komédiu so Sydney Sweeney a Glenom Powellom? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -