Nová hra zo sveta Pána prsteňov odhalila epický cinematic trailer

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Hra The Lord of the Rings: Return to Moria dostala krásny cinematic trailer

Zatiaľ čo čakáme na druhú sériu Pána Prsteňov: Prstene moci, nedočkaví fanúšikovia Stredozeme budú mať čo „žrať“. Nadchádzajúca herná novinka je totiž zasadená do Štvrtej éry fantasy sveta vytvoreného Tolkienom, kde sa všetky bytosti pobijú práve o spomínané Prstene moci. Nový diel s názvom The Lord of the Rings: Return to Moria sa zameria na trpaslíkov a teraz sme dostali naložený cinematic trailer, ktorý nahovoril predstaviteľ Gimliho (John RhysDavies) z filmovej trilógie Pána Prsteňov, uvádza oficiálny web hry.

V tejto kooperatívnej survival craftingovej hre sa ocitáme dávno po udalostiach zo série na Prime Video. Hráči sa pripoja ku Gimlimu v Hmlistých horách, kde majú za úlohu získať späť korisť zo svojej vlasti. Do trpasličieho mesta Moria sme sa prvýkrát ponorili vo filme Pán Prsteňov: Spoločenstvo prsteňa (2001). V ére, keď zázemím trpaslíkov bol v podstate cintorín.

O čom bude príbeh?

V hre to však bude naopak a namiesto umierania sa dočkáme prepracovanej spolupráce s Gimlim. Na tvoje plecia tak padne neľahká úloha – získať poklady skryté v Khazaddûm a obnoviť česť svojej rasy v celom Stredozemí.

V oficiálnom vyhlásení generálny riaditeľ Free Range Games Chris Scholz odhalil, že keď nastal čas obsadiť Gimliho, existovalo len jedno meno, ktoré každý chcel a nazval prácu s hercom cťou, privilégiom a snom. Davies hral trpaslíka v pôvodnej trilógii Pán prsteňov. Mať jeho hlas v hre je určite prínosom, ktorý okamžite prenesie hráčov a fanúšikov Pána prsteňov tam a späť do prvých dní Stredozeme.

The Lord of the Rings: Return to Moria vyjde 24. októbra na PC prostredníctvom Epic Games Store a PlayStation 5.

Páčil sa ti cinematic trailer k hernej novinke The Lord of the Rings: Return to Moria? Ak áno, viac informácií o hre sa dozvieš na oficiálnej stránke Return to Moria.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -