Doom Eternal, Ghostwire: Tokyo či Wolfenstein: Youngblood – Zhrnutie Bethesda konferencie na E3 2019

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Bethesda konferencia na E3 2019

O niečo kratšiu a menej zaujímavú konferenciu sa postaralo štúdio Bethesda. To nám však okrem pokračovaní zabehnutých sérií ako Doom či Wolfenstein predstavilo aj úplne nové tituly! Okrem hier predstavili aj vlastnú „streamovaciu službu“ s názvom Orion.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Doom Eternal

Tým najočakávanejším na ich prezentácii bola hra Doom Eternal. Nakoniec sme sa teda dočkali Story traileru a taktiež dátumu vydania, ktorý je naplánovaný na 22. novembra 2019. Okrem iného predstavili aj takzvaný „Battlemode„, ktorý funguje na báze kompetitívneho multiplayeru.

Deathloop

Pokiaľ ste od štúdia Arkane Lyon očakávali oznámenie novej Dishonored hry, tak vás pravdepodobne sklameme. No náladu vám určite napraví trailer na ich novú hru Deathloop, ktorá sa určite nenechala zahanbiť.

Príbeh sa točí okolo dvoch nájomných zabijakov, ktorí sú rivalmi. Obaja sú uväznení v nekonečnom kruhu zabíjania jeden druhého. Zatiaľ čo jeden z nich sa cíti byť uväznený, ten druhý si myslí, že je voľný. No a pokiaľ jeden z nich zomrie, tak sa zobudia na ostrove Black Reef.

Ghostwire: Tokyo

Japonské štúdio Tango Gameworks síce neoznámilo pokračovanie hororovej série The Evil Within, no namiesto toho sa dočkáme nového titulu s názvom Ghostwire: Tokyo.

Wolfenstein: Youngblood

Oznámený dátum vydania: 26. júla na PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch

Fallout 76

Do hry konečne pridávajú ľudské NPC a taktiež sa dočkáme battle royale módu Nuclear Winter.

The Elder Scrolls Blades

The Elder Scrolls Online

Rage 2

Commander Keen

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, ktorá z hier vás zaujala najviac? My sa určite tešíme na Doom Eternal a Ghostwire: Tokyo!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -