Keanu Reeves odhalil na E3 2019 dátum vydania hry Cyberpunk 2077!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vôbec prvej ukážky na hru Cyberpunk 2077 od štúdia CD Projekt RED sme sa dočkali pred šiestimi rokmi. Veci sa potom znova pohli až minulý rok, kedy sme konečne dostali nový trailer a takmer 50-minútové zábery priamo z hry. Po dátume vydania však nebolo ani stopy a hráči vtipkovali, že sa hry dočkáme až v roku 2077.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Všetko sa však zmenilo včerajšou Xbox konferenciou na E3 2019, kde mal titul svoje zaslúžené miesto. Celé to odštartovalo nádherným cinematickým trailerom, na ktorého konci sa objavil samotný Keanu Reeves. Áno, náš obľúbený John Wick bude mať v hre vlastnú postavu! Diváci však zošaleli až vtedy, keď hollywoodsky herec vystúpil na pódium.

Dátum vydania hry Cyberpunk 2077

Po pár „teplých“ slovách sa divákov spýtal, či chcú konečne vedieť očakávaný dátum vydania. Odpoveď bola jednoznačná a my sa divíme, že od toľkého šťastia nespadla celá hala. Každopádne, do kalendárov si zapíšte dátum 16. apríl 2020. Pokiaľ sa v ten čas najmenej dva týždne neobjavia na našom webe žiadne články, prosím majte pochopenie.

dátum vydania hry Cyberpunk 2077
Zdroj: cyberpunk.net
dátum vydania hry Cyberpunk 2077
Zdroj: cyberpunk.net

Hra sa dá samozrejme už dnes predobjednať na PC, PlayStation 4 a Xbox. Okrem iného bola odhalená aj štandardná a zberateľská edícia hry, ktoré sú naozaj zaujímavé. Tá štandardná na svet unikla už pred pár dňami a viac sme sa jej venovali v tomto článku.

Nadupaná zberateľka bude obsahovať samotnú hru Cyberpunk 2077, plastový obal, sošku, mapu mesta Night City, Artbook, kľúčenku, Steelbook, brožúrku a plno ďalších vecí. Pokiaľ sa toho chcete dozvedieť viac, určite navštívte hlavnú stránku hry.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, predobjednávate? My určite áno a už teraz sa nevieme dočkať na postavu Keanu Reevesa!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -