Film Black Panther láme rekordy v predaji lístkov a taktiež odhaľuje nový spot! Máme sa na čo tešiť!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už skoro iba mesiac nás delí od vôbec prvej komiksovky roka 2018. Štúdio Marvel Cinematic Universe nám totižto predstaví očakávanú sólovku s názvom Black Panther. Aj keď počítame s tým, že najočakávanejšou marvelovkou tohto roka je Avengers: Infinity War, film Black Panther už teraz prekvapuje a vyzerá to tak, že ukáže niečo naozaj nové. Všetky trailery totižto vyzerajú bezchybne a podobne sú na tom aj novinky, ktoré prichádzajú z každej strany. Ešte len pár dní dozadu sme vám písali o tom, že album ku filmu bude produkovať talentovaný americký raper Kendrick Lamar. Dnes však máme plno nových informácii, ktoré sa vám pokúsime zhrnúť!

Film Black Panther láme rekordy

Čierny Panter ešte nie je ani v kinách, a už pre štúdio Marvel zlomil jeden rekord. Pár dní dozadu sa totiž začal oficiálny predpredaj lístkov, zatiaľ čo stránka Fandango oznámila, že film stanovil pre Marvel Cinematic Universe nový rekord v predpredaných lístkoch za prvých 24 hodín. Doterajším držiteľom tohto rekordu bola snímka Captain America: Civil War. Uvidíme teda, ako sa filmu bude dariť cez otvárací víkend a koľko si celosvetovo zarobí. Myslíte, že sa filmu Black Panther podarí celkovo zarobiť najviac zo všetkých MCU filmov?

Ako bonus tu máme aj behind-the-scenes video, v ktorom môžeme vidieť hviezdy filmu – Chadwicka BosemanaDanai Gurira a režiséra Ryana Cooglera. Táto trojica sa s nami podelila o zaujímavé informácie ohľadom snímky!

Nový spot nás láka na nádherný vizuál filmu!

Počas akcie College Football Playoff National Championship game sme sa dočkali aj nového spotu z filmu! Marvel vydal túto ukážku počas vystúpenia Kendricka Lamara (ktorý sa postará o album ku filmu) cez polčas hry. TV spot s názvom Rise hovorí jasne – Máme sa na čo tešiť! Okrem už známych scén odhaľuje aj pár nových záberov, ktoré sme doteraz nemali možnosť vidieť. Čo na to hovoríte?

Niektoré časti filmu sú špeciálne natočené pre formát IMAX

To máme ale šťastie, že sa na Slovensku nachádza jeden IMAX. Tí totižto oficiálne ohlásili, že vybrané scény z filmu Black Panther boli natočené špeciálne pre tento formát. Podľa oficiálneho oznámenia, tieto scény boli natočené špecificky pre väčšie vyplnenie obrazu pri rozšírenom pomere strán IMAX 1.9:1. Pri tomto formáte by sme tak mali vidieť až o 26% viac obrazu, než v štandardnom kine. Pod odstavcom nájdete dva obrázky, ktoré ukazujú daný rozdiel.

Tak čo, tešíte sa na film? Do Wakandy sa totižto vydáme už 15. februára 2018!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -