Čarodejnica Sabrina prichádza s prvým trailerom na nový seriál od Netflixu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pamätáte si na seriál Sabrina – mladá čarodejnica, ktorý sa vysielal v 90. rokoch a vystupovali v ňom tri blonďavé bosorky a čierna hovoriaca mačka? Nuž, naň môžete hneď teraz zabudnúť. Na scénu totižto prichádza nový príbeh o čarodejnici Sabrine, tentokrát však pod záštitou streamovacej platformy Netflix. Celý názov seriálu znie Chilling Adventures of Sabrina a ukáže nám oveľa temnejší príbeh, než ten, na ktorý sme boli kedysi zvyknutí. Tento je založený na komiksoch Archie Horror zo série Archie Comics. A viete, aký iný seriál je taktiež inšpirovaný touto sériou? No predsa samotný Riverdale, ktorého producenti pracujú aj na novej Sabrine!

Sabrina
Zdroj: ew.com

Čarodejnica Sabrina od Netflixu prichádza!

Pôvodne mal seriál Chilling Adventures of Sabrina pôsobiť ako priamy spin-off ku Riverdale na stanici CW. Z tohto nápadu však nakoniec vzišlo a tak si tento titul zobral pod svoje krídla Netflix. Zatiaľ sa tak neplánuje žiaden crossover, no určite nie je do budúcnosti úplne vylúčený. Netreba predsa zabúdať na to, že Sabrina žije v mestečku Greendale, o ktorom sme v seriáli Riverdale počuli nejedenkrát. Každopádne, Netflix svojmu novému titulu naozaj verí, keďže si už teraz objednal minimálne dve série. Pár dní dozadu si teda pre nás pripravili prvý plagát, po ktorom nasledoval aj minútový teaser. Ten toho síce veľa neprezradil, no kamera zatiaľ vyzerá úžasne.

Hlavnú úlohu, teda samotnú Sabrinu, si zahrá herečka Kiernan Shipka. Herecké obsadenie doplnia mená ako Ross Lynch ako Harvey Kinkle, alebo Michelle Gomez ako Madam Satan. Celá prvá séria bude debutovať už 28. októbra, teda presne v čase Halloweenu. A čo môže byť lepšie, ako temný seriál v pochmúrny Halloweensky večer?

PS: Nebojte sa, ešte späť vo februári bolo potvrdené, že uvidíme aj mačku Salem!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -