Aký časový rozdiel bude medzi Avengers 4 a prvým filmom z novej fázy? Tomu sa nám nechce veriť!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Tak takéto niečo sme nečakali! Čo si na nás zase Marvel chystá po Avengers 4?

MCU sa blíži ku koncu. Možno si to veľa z vás neuvedomuje, no je to skutočne tak. Ich pôvodný plán s 22 filmami sa blíži do cieľa. Avengers 4 v roku 2019 ukončí všetko, čo sa v roku 2008 začalo. Samozrejme, bude to iba koniec pre hlavnú sériu. Marvel predsa neprestane robiť filmy, kým si nepovedia stačilo. Avengers však skončia a noví hrdinovia nastúpia.

Ako isto určite viete, MCU sa delí na tri fázy. Jednoducho nazvané: prvá, druhá a tretia. Avengers 4 je teda pochopiteľne konečným filmom tretej fázy. Teraz sa však k týmto všetkým pridala ešte jedna, s názvom: post-phase three (čiže nie fáza 4 ale iba filmy po tretej fáze). Keďže Marvel za tie roky popredstavoval mnoho veľkých postáv, plánuje s nimi pokračovať. Momentálne sú tam naplánované 2 filmy, Spider-Man 2 (ako prvý film po Avengers 4) a Guardians of the Galaxy vol.3.

Starí hrdinovia nám povedia zbohom a privítajú nových
Starí hrdinovia nám povedia zbohom a privítajú nových; Zdroj: sector.sk

No a práve dnes sme sa dozvedeli, aký časový posun nás bude čakať medzi Avengers 4 a Spider-Manom 2. Prekvapivo, pôjde doslova o minúty. Spider-Man 2 sa totižto bude odohrávať naozaj iba pár minút po Avengers 4! Potvrdila to Amy Pascalová a Kevin Feige. Spider-Man sa vraj bude vyrovnávať s následkami konca posledných Avengers. Takéto niečo sme teda od Marvelu vôbec nečakali, no už teraz si nevieme predstaviť, ako Avengers 4 vlastne skončí. Každopádne, určite sa tešíme aj na túto novú fázu s takzvanými novými Avengers. Určite dostaneme viac Ant-Mana, Doctora Strangea, Captain Marvel a Black Panthera. MCU momentálne píše filmové dejiny, no a my sa nevieme dočkať, čo všetko nám ešte ukážu.

Prekvapil vás časový odstup medzi Avengers 4 a Spider-Manom 2? Tešíte sa na Marvel filmy aj po veľkom konci s Avengers 4? Čo myslíte, že nám Marvel ešte prinesie? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -