Filmy

Aký časový rozdiel bude medzi Avengers 4 a prvým filmom z novej fázy? Tomu sa nám nechce veriť!

Tak takéto niečo sme nečakali! Čo si na nás zase Marvel chystá po Avengers 4?

MCU sa blíži ku koncu. Možno si to veľa z vás neuvedomuje, no je to skutočne tak. Ich pôvodný plán s 22 filmami sa blíži do cieľa. Avengers 4 v roku 2019 ukončí všetko, čo sa v roku 2008 začalo. Samozrejme, bude to iba koniec pre hlavnú sériu. Marvel predsa neprestane robiť filmy, kým si nepovedia stačilo. Avengers však skončia a noví hrdinovia nastúpia.

Ako isto určite viete, MCU sa delí na tri fázy. Jednoducho nazvané: prvá, druhá a tretia. Avengers 4 je teda pochopiteľne konečným filmom tretej fázy. Teraz sa však k týmto všetkým pridala ešte jedna, s názvom: post-phase three (čiže nie fáza 4 ale iba filmy po tretej fáze). Keďže Marvel za tie roky popredstavoval mnoho veľkých postáv, plánuje s nimi pokračovať. Momentálne sú tam naplánované 2 filmy, Spider-Man 2 (ako prvý film po Avengers 4) a Guardians of the Galaxy vol.3.

Starí hrdinovia nám povedia zbohom a privítajú nových

Starí hrdinovia nám povedia zbohom a privítajú nových; Zdroj: sector.sk

No a práve dnes sme sa dozvedeli, aký časový posun nás bude čakať medzi Avengers 4 a Spider-Manom 2. Prekvapivo, pôjde doslova o minúty. Spider-Man 2 sa totižto bude odohrávať naozaj iba pár minút po Avengers 4! Potvrdila to Amy Pascalová a Kevin Feige. Spider-Man sa vraj bude vyrovnávať s následkami konca posledných Avengers. Takéto niečo sme teda od Marvelu vôbec nečakali, no už teraz si nevieme predstaviť, ako Avengers 4 vlastne skončí. Každopádne, určite sa tešíme aj na túto novú fázu s takzvanými novými Avengers. Určite dostaneme viac Ant-Mana, Doctora Strangea, Captain Marvel a Black Panthera. MCU momentálne píše filmové dejiny, no a my sa nevieme dočkať, čo všetko nám ešte ukážu.

Prekvapil vás časový odstup medzi Avengers 4 a Spider-Manom 2? Tešíte sa na Marvel filmy aj po veľkom konci s Avengers 4? Čo myslíte, že nám Marvel ešte prinesie? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár