Ostatné

Chcete sa aj vy stať Venomom? Nová virálna stránka vám to umožňuje!

Tom Hardy je Venom. Ale to už asi všetci viete. Štúdio Sony totižto pripravuje sólový film o našej obľúbenej postave, ktorý sa síce (možno) odohráva v MCU, no zatiaľ s ním nebude mať nič spoločné. Samotný pohľad na Symbionta v plnej kráse sme dokonca dostali až v poslednom traileri, pričom do bodky splnil očakávania fanúšikov. Dúfame teda, že to Sony nepokazí a konečne dostaneme poriadny príbeh založený na postave Eddieho Brocka. Snímka sa do kín dostane už 4. októbra, takže sa môžeme tešiť na stále viac a viac marketingového materiálu. Jedným z nich je aj nová web stránka, na ktorú sa dnes pozrieme!

Chcete sa stať Venomom?

Tom Hardy totižto nemusí byť jediný, koho ovládne Symbiont. Štúdio Sony spustilo novú virálnu web stránku, ktorá aj Vás dokáže premeniť na Venoma! Určite ste videli posledný plagát, na ktorom Venom preberá kontrolu nad Tomom Hardym. A presne rovnakú fotku si dokážete vytvoriť aj vy! Užívatelia sa môžu odfotiť pomocou web kamery alebo mobilu, a potom túto fotku nahrať. Neskôr si upravíte veľkosť svojej tváre, môžete sa pohrať s kontrastom a jasom a ualá – Stali ste sa Venomom! Nezabudnite nám potom vaše fotky poslať do komentárov na Facebooku. Stránka má jednoduchý názov, a to We are Venom!

Hugh Jackman ako Venom?

Zdroj: movieweb.com

Zaujímavosťou je, že sa oficiálny vzhľad Venoma odhalil ešte týždne pred daným trailerom. Stalo sa tak na etikete nápoju Brisk so špeciálnou príchuťou “dark cherry lime aide“. Neskôr nám už samotný trailer potvrdil, že išlo o presný dizajn Venomovej tváre. Väčšina fanúšikov je s novým vzhľadom Venoma spokojná, no nedá sa vyhovieť každému. Niekto sa sťažuje na moc malé oči, iní si zas Venoma predstavujú oveľa väčšieho. Nuž, sto ľudí, sto chutí. A čo vy, tešíte sa na Venomov sólový film?

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatnéVýber šéfredaktora

  Ako sa chrániť pri sledovaní a sťahovaní filmov a seriálov?

  Ostatné

  Do Bratislavy prichádza majstrovský program Y-Festu. Objaví sa aj Kazma a ďalší

  OFFOstatné

  Red Bull výzva: Choďte sa bicyklovať a vyhrajte skvelé ceny

  OFFOstatné

  Kto vyhral tanečný battle Red Bull Dance Your Style?

  Pridaj komentár