Čínsky výrobca smartfónov Oppo expanduje. Po novom začnú vyrábať aj smart TV

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Táto značka je veľmi známym výrobcom smartfónov, ak sa sa bavíme o jej obľúbenosti v rámci Ázie. Svoju popularitu si však získal aj v ostatných krajinách sveta a po novom si Oppo na zoznam produktov pripíše lacné smart TV.

Čínsky gigant plánuje v poslednom štvrťroku 2020 rozšíriť svoje podnikanie do Európy a pre zaujímavosť, Oppo sa okrem iného v prvom štvrťroku 2020 ocitol v rebríčku TOP 5 najvyhľadávanejších značiek na našom starom kontinente.

Oppo smart TV
Zdroj: gizmochina.com

Oppo plánuje na trh uviesť smart TV

V decembri nám spoločnosť na konferencii Inno Day oznámila novú stratégiu uvádzania rôznorodých produktov, z ktorých si už pár z nich môžete zakúpiť aj dnes.

Deň po uvedení série Reno 4 sa Oppo podelilo o zaujímavú grafiku, ku ktorej sa výrobca vyjadril jasne – na počesť prvého výročia komercializácie 5G v Číne. Obrázok si môžete všimnúť vyššie a nájdete v ňom 6 produktov.

Tá najzaujímavejšia vsuvka sa však nachádza v pravom dolnom rohu, kde sa naše oči zastavia na zatiaľ zahalenom smart televízore. Zaujať dokážu aj ohlásené AR okuliare, ale nechýbajú ani slúchadlá či smart hodinky.

Oppo smart tv
Zdroj: indiatvnews.com

Dočkáme sa opäť nízkej ceny?

Oppo nebude ani zďaleka prvým výrobcom smartfónov, ktorý sa rozhodol rozšíriť svoj sortiment ponúknutých produktov. Xiaomi sa televízorom venuje už roky a dokonca aj sesterské spoločnosti značky Oppo – OnePlus a Realme – majú už vlastnú sériu smart televízorov.

OnePlus novinku oznámil ešte len pred pár dňami, ale zatiaľ je nový smart TV dostupný len na území Indie za 200 dolárov. A kedže sa stále bavíme o spoločnosti, ktorá na trh uvádza lacné varianty smart zariadení, aj pri nadchádzajúcich inteligentných televízoroch sa očakáva nízka cena.

Ale aj napriek tomu, že už máme aspoň prehľad o nových produktoch, dátum uvedenia stále nepoznáme. Otázne taktiež bude, či sa ich vôbec dočkáme v Európe. No nakoľko sa Oppo snaží preniknúť aj na európsky trh, nemali by chýbať ani u nás.

Čo hovoríte na čínskeho výrobcu smartfónov Oppo, ktorý po novom začal vyrábať aj smart TV? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: gsmarena.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -