PlayStation 5 odhalí svoje hry už tento týždeň. Na kedy sa presunul dátum prezentácie?

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

PlayStation 5: Predstavenie konzoly a hier

Bližšie predstavenie konzoly PlayStation 5 a jej hier sa malo konať ešte minulý týždeň, no bolo odložené. Mohli za to nepokoje v Spojených štátoch, ktoré prepukli do obrovských a nevídaných rozmerov. Celá krajina bola na nohách a kedže USA je pre Sony jeden z najväčších trhov, nemohli si dovoliť riskovať. Našťastie už ale poznáme jej nový dátum.

Fanúšikovia by si mali červenou farbou zapísať do svojich kalendárov dátum 11. jún, čo je už tento štvrtok. Presne o 22:00 nášho času si  naladte oficiálne kanály PlayStation na Twitch a YouTube. Celý event sa tak posunie o jeden týždeň. Snáď už nič nezabráni tomu, aby nám bola konečne predstavená budúcnosť hrania.

Očakávame najmä ukážku nových a exkluzívnych hier na PlayStation 5. Niečo málo by sme sa ale mohli dozvedieť aj o samotnej konzole. Celé to má trvať vyše hodiny, máme sa teda na čo tešiť.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Zdroj: blog.playstation.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -