FilmyTrailery

Pozrite si nový trailer na očakávaný animovaný muzikál Coco: Pozeráme sa na ďalší obrovský hit štúdia Disney/Pixar?

Budúce roky štúdia Pixar sú založené na pokračovaniach našich najobľúbenejších animovaných filmov. Po minuloročnej Hľadá sa Dory v kinách tento rok zaparkujú Autá 3. V roku 2018 sa konečne dočkáme Rodinky úžasných 2 a v roku 2019 Toy Story 4. President štúdia Jim Morris dal jasne najavo, že po Toy Story 4 sa žiadne ďalšie pokračovania neplánujú. Koncom tohoto roku sa však dočkáme úplne nového príbehu: Coco.

Coco trailer

Film inšpirovaný mexickým Dňom Mŕtvych režíruje Oscarový Lee Unkrich (Toy Story 3). Od začiatku produkcie v roku 2015 sme sa už dozvedeli, že sa jedná o prvý celovečerný muzikál štúdia.

Pozrite si nový trailer tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=zNCz4mQzfEI]

Trailer nám bezpochyby ukazuje silnú atmosféru Mexika. Okrem krásnych vizuálnych efektov nám predstavuje niečo málo z príbehu: Ten nasleduje mladého Miguela, ktorého neuveriteľná láska k muzike je v jeho rodine zakázaná. Onedlho na to sa s pomocou svojho idola dostane do sveta mŕtvych, kde sa môže jeho epická výprava začať. S krásnou atmosférou a skvelou hudbou musím povedať, že sa moje očakávania od filmu prinajmenšom niekoľkokrát znásobili.

Coco poster plagát

Disney minulý týždeň vydalo plagát ku nadchádzajúcemu filmu Coco | Zdroj: Lee Unkrich Twitter

Ako sa vám animák Coco zatiaľ pozdáva? Myslíte si, že pôjde o ďalší obrovský úspech s potencionálnymi pokračovaniami? Do našich kín sa film dostane 23. novembra 2017.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár