Pozrite si nový trailer na očakávaný animovaný muzikál Coco: Pozeráme sa na ďalší obrovský hit štúdia Disney/Pixar?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Budúce roky štúdia Pixar sú založené na pokračovaniach našich najobľúbenejších animovaných filmov. Po minuloročnej Hľadá sa Dory v kinách tento rok zaparkujú Autá 3. V roku 2018 sa konečne dočkáme Rodinky úžasných 2 a v roku 2019 Toy Story 4. President štúdia Jim Morris dal jasne najavo, že po Toy Story 4 sa žiadne ďalšie pokračovania neplánujú. Koncom tohoto roku sa však dočkáme úplne nového príbehu: Coco.

Coco trailer

Film inšpirovaný mexickým Dňom Mŕtvych režíruje Oscarový Lee Unkrich (Toy Story 3). Od začiatku produkcie v roku 2015 sme sa už dozvedeli, že sa jedná o prvý celovečerný muzikál štúdia.

Pozrite si nový trailer tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=zNCz4mQzfEI]

Trailer nám bezpochyby ukazuje silnú atmosféru Mexika. Okrem krásnych vizuálnych efektov nám predstavuje niečo málo z príbehu: Ten nasleduje mladého Miguela, ktorého neuveriteľná láska k muzike je v jeho rodine zakázaná. Onedlho na to sa s pomocou svojho idola dostane do sveta mŕtvych, kde sa môže jeho epická výprava začať. S krásnou atmosférou a skvelou hudbou musím povedať, že sa moje očakávania od filmu prinajmenšom niekoľkokrát znásobili.

Coco poster plagát
Disney minulý týždeň vydalo plagát ku nadchádzajúcemu filmu Coco | Zdroj: Lee Unkrich Twitter

Ako sa vám animák Coco zatiaľ pozdáva? Myslíte si, že pôjde o ďalší obrovský úspech s potencionálnymi pokračovaniami? Do našich kín sa film dostane 23. novembra 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -