Obvinený herec nadobro skončil. Marvel preobsadí Kanga, v hľadáčiku je tento herec

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Marvel plánuje Kanga preobsadiť, nie nahradiť

Koncom minulého roka sme vás informovali o aktualizácii súdneho procesu Jonathana Majorsa (Creed III). V priebehu decembra bol porotou uznaný vinným z dvoch trestných činov obťažovania a napadnutia.

Herec so vzrastajúcou kariérou stvárňoval v Marvel Cinematic Universe Kanga, najväčšieho záporáka od čias Thanosa. Jeho varianty sme mohli vidieť vo filme Ant-Man a Wasp: Quantumania, ako aj v oboch sériach seriálu Loki.

Marvel Studios dalo Majorsovi s okamžitou platnosťou stopku, rozviazalo s ním spoluprácu a bližšie informácie o budúcnosti postavy neposkytli. Podľa zdrojov The Hollywood Reporter sa film Avengers: The Kang Dynasty teraz označuje iba ako Avengers 5.

Isté teórie hovorili o tom, že sa postavy zbavia úplne a predstavia väčšieho a silnejšieho hlavného záporáka univerza – Doctora Dooma. Tým by sa mohli presunúť priamo na Avengers: Secret Wars (2027).

marvel kang jonathan majors
Zdroj: Marvel Studios

Odlišný názor na situáciu má dôveryhodný insider Marvelu Daniel Richtman (DanielRPK), ktorého predpovede sa neraz ukázali ako pravdivé. Jeho posledná „klebeta“ hovorí o tom, že Marvel naozaj plánuje Kanga preobsadiť, nie jeho postavu nahradiť. Prezident štúdia Kevin Feige už má údajne v hľadáčiku meno, ktoré by malo Majorsa v úlohe nahradiť.

Jednou z možností náhrady je podľa zdrojov Richtmana herec Colman Domingo, ale zdôrazňuje, že na vytváranie záverov je veľmi priskoro. 54-ročný Domingo je oceňovaným hercom, scenáristom a režisérom. Na konte mu svietia projekty ako Fear the Walking Dead, Lincoln, Selma, If Beale Street Could Talk či Ma Rainey – matka blues.

Colman Domingo v seriáli Eufória
Zdroj: Eddy Chen/HBO/colmandomingo.com

Colman Domingo ako nový Kang?

Domingo (54) je síce podstatne starší ako Majors (34), avšak pre svoje nespočetné varianty je Kang Dobyvateľ jednoduchou postavou na preobsadenie. Má hrať podstatnú úlohu vo filme Avengers 5, pre ktorý sa aktuálne pripravuje nový draft scenára. Na jeho prepis bol najatý pôvodný scenárista Lokiho Michael Waldron.

Daniel Richtman tiež tvrdí, že napriek početným nepodloženým informáciám štúdio nikdy neplánovalo Kanga nahradiť Doctorom Doomom v úlohe hlavného záporáka Marvelu. Pokiaľ sa ním nestane Domingo, bude to iný herec, ktorý sa zhostí úlohy Kanga. Doctora Dooma si tak môžu ušetriť a počítame s ním vo finálnom veľkofilme Avengers: Secret Wars.

Ako „veľkofilm“ ho neopisujeme náhodou. Ďalší dlhoročný insider Marvelu Jeff Sneider započul, že Secret Wars sa v podstate formuje do obrovského päťhodinového filmu s celoročnou prestávkou. Teda niečo podobné ako pri Infinity War a Endgame, ktoré boli pôvodne označené ako Infinity War: Časť 1 a Infinity War: Časť 2.

Stále sa jedná o nepotvrdenú informáciu, vedeli by ste si však predstaviť Dominga v úlohe Kanga? Alebo by ste boli radšej, ak by Marvel rovno predstavil Doctora Dooma? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj: comicbookmovie.com, gamerant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -