Telltale Games oficiálne vyhlásilo dátum vydania hry The Walking Dead: A New Frontier!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tieto Vianoce budú proste nádherné! Telltale Games oznámilo, že tretiu sériu hry The Walking Dead s podtitulom A New Frontier si zahráme 20. decembra! Najprv sa splietalo, že sa s Clementine uvidíme už v novembri, no odklad hry nieje až taký závažný. Ja osobne túto hru milujem, a nemá tak ďaleko od filmov, pretože celá hra je takým interaktívnym seriálom.

The Walking Dead: A New Frontier

Aká bude cena pokračovania hry The Walking Dead?

Ako je tomu už známe, táto hra bude znovu rozdelená na 5 epizód. Prvú si budeme môcť kúpiť už 20. decembra za 5 dolárov. Taktiež je možné si zakúpiť Season Pass za 25 dolárov, ktorý vám zaistí prístup ku všetkým epizódam. Hru si môžete predobjednať už teraz, pričom na Playstation Store dostanete zadarmo The Walking Dead: Season Two a The Walking Dead: Michonne. Na Steame zas s predobjednávkou ušetríte 10%. Milovníci krabicoviek si však budú musieť počkať až do 7. februára, kedy vychádzajú fyzické verzie na PS4 a Xbox One. Hru uvidíme na PC, Xbox One, PS4, Xbox 360, PS3, iOS a Androide.

Ako inak, v príbehu si znova zahráme za našu obľúbenú postavu s ktorou sme sa smiali aj plakali, Clementine. Ako môžeme vidieť, tá nám trochu vyrástla, a tak sme sa posunuli zas o pár rokov. Ku Clementine sa pridá aj Javier, mladý chalan, ktorý v zombie apokalypse hľadá svoju rodinu. To či uvidíme aj nejaké známe postavy ako Kenny alebo Jane, uvidíme už 20. decembra. Tešíme sa!

ZDROJIGN

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -