Filmy

DC získava režiséra, Gambit ho stráca

arner Bros to s DC Entertainment v poslednej dobe nemá vôbec ľahké. Ich 3 spoločné projekty dopadli v očiach kritikov katastrofálne a ich tržby síce nie sú najhoršie, ale od titulov ako Batman v Superman a Suicide Squad, sa čakali podstatne lepšie výsledky. Neostáva im nič iné, ako snažiť sa napraviť svoje chyby a začať robiť filmy, ktoré by sa mohli rovnocenne postaviť konkurenčnému štúdiu Marvel. Má šancu to zmeniť ich nová režisérska posila?

Doug Liman opúšťa Gambita a pripája sa k DC

Áno, je to tak! Ostrieľaný režisér Doug Liman, ktorý má na svojom konte trháky ako Agent bez minulosti (The Bourne Identity) a Na hrane zajtrajška (Edge of Tommorow), včera oficiálne odstúpil od projektu Gambit a partnerskú zmluvu s Warner Bros, kde už je ohlásený ako režisér. Pridal sa do nového, fanúšikmi vymodleného, komiksového filmu, ktorý by sa mal venovať superhrdinskému tímu Justice League Dark. Pracovný názov je zatiaľ Dark Universe. Kedy tento film vyjde ešte nie je známe, ale DC má vo svojom harmonograme 2 voľné dátumy. Buď Október 2018 alebo November 2019. Netreba ale zabudnúť na to, že DC ohlásilo už samostatný film s Batmanom (v réžii Bena Afflecka) a pokračovanie Muža z Ocele. Čaká nás aj samostatný film s Harley Quinn, ktorý v harmonograme taktiež nie je. Preto treba trochu zmierniť očakávania, lebo ak sa nenachádza vo vymenovaných dvoch dátumoch, uvidíme ho pravdepodobne až v roku 2021.

DOUG

Čo je Justice League Dark?

V komikse sa označuje ako tím, ktorý rieši záhady, na ktoré Justice League nemá čas. Prvý krát sa predstavili v roku 2011 v sérii new 52 a členovia pôvodného tímu sú napríklad John Constantine, Zatanna a Swamp Thing. O tomto tíme sa však už pripravuje animovaný film, ktorý by mal vyjsť niekedy na jeseň tohto roku. Fanúšikovia si s ním môžu skrátiť čakanie na hraný film, a neznalci niečo naučiť o tomto zvláštnom príbehu z dielne DC Comics.

TRET9

Ako je na tom Gambit?

Liman bol pôvodne zapísaný na projekte Gambit. Film by mal byť ďalším pokračovaním úspešnej superhrdinskej série od štúdia 20th Century Fox, X-Men. Pojednáva o mutantovi, ktorý to vie až zázračne dobre s hracími kartami. Nuž, Gambitovi šťastie v kartách nepraje, je vo výrobe už 2 roky a opustili ho už dvaja režiséri (prvý bol Rupert Wyatt). Štúdio to ale neodrádza a je pripravené hľadať nového režiséra. Odchod Limana bol dobrovoľný a vraj nedošlo k žiadnym rozporom ohľadom filmu. Pre fanúšikov tejto postavy je to určite škoda. Myslím, že superhrdinský film na čele s Channingom Tatumom by mohol byť pre štúdio veľmi výnosný.

pOSLEDN7

Čo hovoríte na rozhodnutie Douga Limana? Páči sa vám čo urobil, alebo mal radšej ostať pri Tatumovom Gambitovi? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Prvý trailer na film Bloodshot predstavuje Vina Diesela v úlohe brutálneho hrdinu

  Filmy

  Naozaj chcel Jared Leto zrušiť film JOKER s Joaquinom Phoenixom?

  FilmyOdporúčame

  TOP 10 hororových komédií, ktoré musíš pred filmom Zombieland 2 vidieť aspoň raz

  Filmy

  Do filmu Matrix 4 sa pridáva ďalší obľúbený herec. Kedy príde do kín?

  Pridaj komentár