Do Disney rozprávky Frozen 2 sa pridávajú nové herecké hviezdy! Kto nový sa ukáže?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nové hlasy v rozprávke Frozen 2?

Evan Rachel Wood a Sterling K. Brown sú na dobrej ceste, aby sa pripojili k hereckému obsadeniu filmu Frozen 2. Nie je síce jasné akým postavám herci prepožičajú svoj hlas, ale už teraz sa nevieme dočkať. Tieto dve herecké hviezdy sa pridajú k posádke, v ktorej už teraz nájdeme hercov ako Idina Menzel, Kristen Bell a Josh Gad.

Zdroj: youtube.com

Traja vyššie menovaní si zopakujú svoje úlohy (Elsa, Anna a Olaf). Na palube sa taktiež nachádzajú aj Jennifer Lee a Chris Buck, aby viedli projekt tým správnym smerom. Producentom sa stal Peter Del Vecho. Pre zaujímavosť, nové tváre filmu (Wood a Brown) boli nedávno nominovaní na cenu Emmy v kategóriach hlavná herečka a herec pre ich úlohy v seriáloch This is us (2016) a Westworld (2016).

Rozprávka Frozen bola pre štúdio Disney obrovským úspechom, pričom sa jej k dnešnému dňu podarilo zarobiť neuveriteľných 1,3 miliardy dolárov. Filmu sa taktiež podarilo získať Cenu Akadémie za najlepší animovaný film v roku 2014. Aj preto je nadchádzajúce pokračovanie Frozen 2 vysoko očakávaným filmom, do ktorého vrazí Disney všetku svoju dôveru.

Bude hlavná postava Elsa vo filme Frozen 2 lesbického charakteru?

Počuli ste už o tejto možnosti? Je to pravda, Elsa by mala mať priateľku. Pred nejakým časom začala totižto svetom kolovať petícia, v ktorej verejnosť hlasovala za to, aby pri hlavnej hrdinke stála ženská postava. Zatiaľ však nebolo nič potvrdené a ostáva to stále za rúškom tajomstva. Režisérka a scenáristka Jennifer Lee sa k tejto situácii zatiaľ nevyjadrila, no taktiež nič nepoprela. Všetko potrebné by sme sa mali dozvedieť v nadchádzajúcej ukážke. Ak sa tak nestane, pravda sa ukáže až na striebornom plátne.

Zdroj: retrosport.sk

Animovaný film sa dočká premiéry 28. novembra 2019, čo bude presne 6 rokov po originále z roku 2013. Do premiéry je stále veľa času a nové postavy nám neboli stále odhalené. Koho si teda zahrajú Evan Rachcel Wood a Sterling K. Brown? To sa dozvieme už v blízkej budúcnosti, a do tej doby s nami ostaňte naladení pre viac informácií!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -