Zostáva už len pár hodín. Takto ušetríte poslednýkrát na veľkej streamovacej službe

Nenechajte si ujsť

Posledná šanca ušetriť na predplatnom Disney+

Streamovacia služba Disney+ od 1. novembra zdvíha svoje ceny. Predplatitelia služby si tak budú musieť ročne priplatiť najmenej o 20 eur viac, aj to len pri zakúpení zvýhodneného ročného balíka. Aktuálne preto majú poslednú možnosť ušetriť a získať prístup za staré ceny.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Zástupcovia Disney+ avizovali zdražovanie na Slovensku a v ďalších krajinách ešte v auguste tohto roka, zajtra 1. novembra nové ceny oficiálne vstúpia do platnosti. Stará cena mesačného predplatného, ktorá predstavuje 7,99 €, sa zvýši na 9,99 mesačne, teda o 25 %. Rovnakým pomerom narastie aj ročné predplatné – zo 79,90 € sa jeho cena zdvihne na 99,90 €. Používatelia tak majú dnes poslednú možnosť získať ročné predplatné za starých podmienok a ušetriť tak 20 €.

Indiana Jones 5 Disney+
Zdroj: tmdb.org, disneyadvertising.co.uk + úprava redakcie

Na Slovensku Disney+ ponúka viac než tisíc filmov a stovky seriálov

Disney+ na Slovensku zdražuje prvýkrát od uvedenia v júni minulého roka. Knižnica služby sa opiera o viacero známych pilierov – či už produkciu Marvelu, kinematografiu Star Wars, rodinné rozprávky a filmy od Disney či produkciu štúdia 20th Century Fox a streamovacej služby Hulu, ktorá je v USA dostupná samostatne. Knižnica Disney+ na Slovensku pozostáva z bezmála 1 200 filmov a približne 520 seriálov. Služba svoje novinky pravidelne ponúka aj so slovenským, prípadne českým dabingom.

Disney+ nie je jedinou streamovacou platformou, ktorá na Slovensku zdražuje. Iba pred pár dňami markantné, až 43 % navyšovanie cien potvrdila služba Apple TV+. Tá zdvíha cenu predplatného zo 6,99 € na 9,99€, nové ceny vstúpili do platnosti okamžite po ohlásení zdražovania.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -