Najhorší film v histórii Netflixu? Slovákov opantal mizerný erotický triler

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Najhorší film Netflixu zabáva davy

Netflix opäť raz dokázal, že veľká časť jeho predplatiteľov kvalitu vôbec nerieši. Aj keď služba ponúka na výber doslova tisícky filmov, na čelo rebríčka aktuálnej sledovanosti vo svete sa dostal nový erotický triler Mea Culpa. Filmovú novinku neznášajú kritici aj diváci, napriek tomu sa jej v diváckom záujme darí.

Mae Culpa je momentálne najsledovanejším filmom Netflixu aj na Slovensku. Erotický triler neboduje iba u nás, ale napríklad tiež v susednom Česku, kde sa rovnako dostal na čelo rebríčka popularity. Vysokému záujmu sa však teší aj v ďalších krajinách, čo je ďalšia smutná vizitka diváckej základne služby.

Film režiséra Tylera Perryho totiž viacerí označujú ako za jednu z najhorších a najabsurdnejších noviniek, akú kedy Netflix predstavil. Príbeh sleduje právničku Meu, ktorá prechádza manželskou krízou a v rovnakom čase sa ujme prípadu umelca Zyaira obvineného z vraždy svojej priateľky. Ten začne Meu zvádzať, čím ju vtiahne do komplikovaného vzťahu, v ktorom sa hlavná hrdinka musí rozhodovať medzi vášňou, spravodlivosťou a povinnosťou voči rodine.

Paródia na film, hovoria kritici

Diváci sa zhodujú, že aj napriek pomerne sľubnej zápletky triler zlyháva takmer na všetkých frontoch. Dej sa po pár minútach prenáša do stupídnej a predvídateľnej roviny, film trpí nevyrovnaným tempom rozprávania i slabou chémiou medzi postavami, ktorá takmer neexistuje. Čerešničkou na torte už je len záverečný zvrat, pri ktorom sa už podľa kritikov divák musí smiať.

Na Rotten TomatoesMae Culpa skóre iba 21 %, príliš lepšie si nevedie ani v diváckych hodnoteniach. Viacero kritikov film označuje za hlúpy a plytký omyl, ktorý rozhodne nestojí za čas divákov. Súdiac podľa aktuálnej sledovanosti však predplatitelia streamovacej služby majú opačný názor a Netflix opäť raz dokazuje, že na zábavu davov kvalitu nepotrebuje.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -