Dočkáme sa filmu Evil Dead 2? Režisér má však jednu podmienku. Potrebuje kvalitný príbeh!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dočkáme sa filmu Evil Dead 2?

Dostane sa režisér Fede Alvarez k pokračovaniu hororu Evil Dead/Lesný duch? Nebola by to zlá myšlienka, pretože film z roku 2013 si vôbec nepočínal zle. Fanúšikovia síce nedostali úplne to, čo chceli, ale tento krvavý horor sa dal prijať. Už 5 rokov sa hovorí o pokračovaní, ktorého sme sa stále nedočkali. No v poslednej dobe sa všetko otáča tým lepším smerom. Alvarez nám prezradil nové informácie a zdá sa, že sa vráti k projektu!

Tvorca dal nedávno na sociálnej sieti Twitter kolovať malú anketu, v ktorej sa opýtal, aký film bude jeho nový projekt. Medzi možnosťami sa nachádzali dva kvalitné filmy – Muž v temnote 2 a Lesný duch 2. Síce sme si slepého starca obľúbili veľmi rýchlo, no hlasovanie vyhral druhý film. Nezabudol k tomu dodať ani to, že ak Uruguaj vyhrá Majstrovstvá sveta vo futbale, pokračovanie sa určite ukáže. Počas nedávneho rozhovoru k jeho nadchádzajúcemu filmu Dievča v pavúčej sieti nám prezradil, kam sa budú poberať jeho ďalšie kroky.

„Pozrite sa, milujem tieto filmy. Vytvoriť Evil Dead bolo niečo úžasné. Bol to môj prvý film, takže je možné, že sa k nemu ešte vrátim. Myslím si, že sme naozaj dobrí priatelia so všetkými týmito chlapcami. Bruce, Sam a Rob (produkoval všetky filmy z prostredia Evil Dead). Stále sme v kontakte, ale niektorí ľudia tomu nerozumejú. A to len preto, že chcú z toho urobiť biznis. Urobím to s nimi len vtedy, ak uveríme, že nás nesklame príbeh filmu. Musíme nájsť spôsob, ako sa všetci zhodneme a to je to, čo sa pravdepodobne stane.“

Dobrá a zlá správa ohľadom filmu Evil Dead 2

Dobrou správou je, že pokračovanie je vysoko pravdepodobné. Zlou správou je, že zatiaľ nemáme žiaden časový rozvrh. Alvarez je v súčastnosti pripojený k pokračovaniu filmu Labyrint, ale k tomuto projektu sme nedostali žiadne dôležité informácie.

zdroj: csfd

Taktiež si treba položiť otázku, kde sa momentálne celá séria nachádza. Nie vo veľmi dobrej situácii, ktorá sa bude musieť vyriešiť. Producent Rob Tapert nám taktiež ukázal možné plány k pokračovaniu. Aj to nám dáva iskru nádeje, že sa nakoniec dočkáme. Alvarez má teda dostatok priestoru, aby ukázal svoj režisérsky talent. Tešíte sa na možné pokračovanie filmu Evil Dead

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Evil Dead osobne pokladám za nielen ako jeden z naj hororov, ale aj ako za jeden z naj filmov. Hneď po pozretí som si povedal, že sakra, dvojka musí byť na 100%. Ja strašne dúfam, že dvojka bude a nech bude akákoľvek, Alvarez ponúka iba kvalitné kúsky, nič lacné… :)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -