NETFLIXSeriály

Posledný diel X-Men seriálu Legion síce vychádza už dnes, potvrdzuje sa však druhá sezóna!

Druhá séria Legion

Tomuto seriálu buď rozumiete, alebo ho nenávidíte. Lebo už prvá časť hovorí jasne. Neviete čo sa deje, čo je realita, ničomu nerozumiete a ono to tak trochu má svoje čaro. Hovoríme o seriáli Legion, ktorý dnes dostáva finálny ôsmy diel. Pokiaľ neviete čo pozerať, určite mu dajte šancu, je to výborné. Na recenziu a naše pocity ohľadom neho sa však pozrieme v budúcom článku. Príbeh rozpráva o Davidovi Hallerovi, ktorého z komiksov poznáme ako syna profesora X. A taktiež je jedným z najsilnejších mutantov vôbec. David v seriáli trpí schizofréniou a má veľmi silné psychické a telekinetické schopnosti. Po zhliadnutí tohto seriálu však psychické problémy a schizofréniu dostanete vy.

Legion

Zdroj: engadget.com

Hlavnú rolu, Davida, hrá sympatický Dan Stevens. Tvorca Legion nieje nikto iný ako Noah Hawley, ktorý sa stará aj o iný výborný seriál Fargo. Naše psychické problémy však budú pokračovať aj naďalej, televízia FX potvrdila, že dostaneme druhú sériu! Z tlačovky sa toho moc nedonieslo, vieme len, že sa David vráti už v roku 2018. Dúfame, že aj druhú sériu bude mať pod palcom Noah Hawley. Ten totižto stále pracuje na Fargo, tretej série sa dokonca dočkáme už onedlho. Ani sa nečudujeme, že Legion bude pokračovať. Všade svietia vysoké hodnotenia a počujeme spokojnosť od divákov. Oveľa lepšie ako Netflixový Iron Fist, s ktorým nie sme až tak spokojní..

Na druhú sériu sa tešíme aj my a prinesieme vám všetky novinky, ktoré sa ohľadom Legion budú diať.

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  SeriályTrailery

  Desivá náhoda? Netflix vydal seriál o celosvetovej epidémii, zatiaľ čo sa šíri čínsky koronavírus

  Seriály

  Poznáme dôvod, prečo bude seriál Obi-Wan Kenobi meškať. Môže za to The Mandalorian?

  Seriály

  Fear the Walking Dead: AMC predstavila nove tváre aj stálice šiestej série

  SeriályVýber šéfredaktora

  Vieme ako bude vyzerať Captain America v seriáli Falcon and Winter Soldier

  Pridaj komentár